Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Masz już grilla, ale zastanawiasz się, co jeszcze może się przydać? Aby grillowanie było łatwe, pomyśl o akcesoriach, z pomocą których pieczenie warzyw czy mięs pod chmurką będzie czystą przyjemnością.

Text And Image Section

Sztućce do grillowania


Z pewnością pomocne będą sztućce do grillowania w walizce. Narzędzia kuchenne ze stali nierdzewnej w postaci łopatki z ząbkowanymi krawędziami, szczypców do przekręcania mięsa, szaszłyków, widelca, noża, pędzla oraz szczotki do czyszczenia ze skrobakiem to ekwipunek, z którym zostaniesz królem każdego grilla.

Text And Image Section

Maty i tacki wielorazowe


Innym przydatnym gadżetem może być np. mata teflonowa na grilla z nieprzywierającą powłoką, na której przygotujesz pizzę z grilla albo upieczesz małe kawałki mięsa. Mata ochroni również dno grilla przed pochlapaniem go tłuszczem ściekającym z kiełbaski czy karkówki. Podobną funkcję spełnią również emaliowane tacki, które świetnie się sprawdzą jako alternatywa dla jednorazowych tacek aluminiowych.

Text And Image Section

Garnek lub wok na grilla


Jeśli jesteś fanem dań z grilla warto rozważyć zakup woka do grilla lub dedykowany zestaw garnków żeliwnych. Garnki GRILLMEISTER są przystosowane do bezpośredniego stosowania na grillu lub ognisku. Żeliwo sprawia, że naczynie nagrzewa się równomiernie i szybko rozprowadza ciepło.

Text And Image Section

Drobne akcesoria


Pomyśl również o szpikulcach do szaszłyków z ramą, na które nadziejesz ulubione dodatki. Warto zaznaczyć, że stalowa rama unosi szpikulce ponad powierzchnię grilla, zapobiegając ich przypalaniu lub przywieraniu. Nie zapomnij też o grillowych akcesoriach typu: prasa do hamburgerów, stojak do pieczenia kurczaka, zestaw do marynat, uchwyt na żeberka.

Text And Image Section

Pokrowiec


Nie zapomnij też o odpornym na warunki atmosferyczne pokrowcu na grilla, dzięki któremu bezpiecznie przezimujesz sprzęt poza sezonem grillowym. W naszej ofercie znajdziesz pokrowce, które odpowiadają kształtowi Twojego grilla - dzięki temu sprzęt będzie lepiej chroniony przed zanieczyszczeniem, wilgocią i liśćmi.