Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(
Banner
Lidl Plus

Informacje prawne

Administrator aplikacji mobilnej „Lidl Plus” oraz usługi „Moje Konto Lidl”


Lidl Stiftung & Co. KG

Stiftsbergstrasse 1

74167 Neckarsulm

Niemcy


Sąd Rejonowy (Amtsgericht) w Stuttgarcie: HRA 102314


Lidl Stiftung & Co. KG jest reprezentowana przez LSt Stiftung, z siedzibą w Dreźnie, rada regionalna Saksonii, AZ 20-2245/501, która z kolei jest reprezentowana przez dwóch dyrektorów, w tym Kenneth McGrath i Pierre Schalbe, którzy są upoważnieni do jej łącznej reprezentacji.


Numer NIP (USt-IdNr.): DE145803808.Administrator strony internetowej „Lidl.pl” oraz strona umowy sklepu internetowego „Lidl.pl”


Lidl sp. z o.o. sp. k.

ul. Poznańska 48, Jankowice

62-080 Tarnowo Podgórne


Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000597711, NIP: 781-18-97-358, REGON: 302821772


Informacje dotyczące sklepów Lidl znajdą Państwo tutaj.


Dane kontaktowe:

Tel. 61 880 30 00

Strona www: https://obsluga-klienta.lidl.pl


W przypadku zamieszczania na niniejszej stronie internetowej linków zewnętrznych (hiperłącza) do stron internetowych, administrowanych przez podmioty trzecie, treści zawarte na tych stronach internetowych, podlegają wyłącznej odpowiedzialności tych podmiotów. Lidl sprawdził zawartość zewnętrznych witryn docelowych pod kątem jakichkolwiek naruszeń prawa przed utworzeniem wszystkich linków. Lidl nie ma jednak żadnego wpływu na treść stron docelowych, w związku z czym nie przyjmuje treści stron do których prowadza linki, jako własnych. Lidl regularnie sprawdza podlinkowane strony. W przypadku uzyskania przez Lidl informacji o naruszeniu prawa na powiązanej stronie, link zostanie natychmiast usunięty. Za nielegalne, błędne lub niekompletne treści, a także za szkody powstałe w związku z wykorzystaniem lub niewykorzystaniem informacji zawartych na stronach, do których prowadzą linki, odpowiedzialność ponosi wyłącznie dostawca stron, do których prowadzą linki.