Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

CRIVIT

Idealne wyposażenie do treningu: modna odzież sportowa i sprzęt w niskiej cenie

ZOBACZ PEŁNY ASORTYMENT
CRIVIT

Jakość Crivit

Text And Image Section

Sportowe spodnie leżą jak ulał, buty zasznurowane, a Ty masz motywację, aby z entuzjazmem wykonać nadchodzący trening. Dobrze dopasowane ubrania i akcesoria mogą pomóc nam poczuć się naprawdę dobrze podczas wysiłku fizycznego.

Aby zapewnić jak najdłuższy efekt dobrego samopoczucia, odzież sportowa powinna być nie tylko modna, ale także wytrzymała, pochłaniająca wilgoć i przede wszystkim oddychająca. Wszystko zależy od odpowiedniego materiału.

Czy to joga, jazda na rowerze, fitness, wędrówki czy sporty zimowe - dzięki funkcjonalnej odzieży i akcesoriom sportowym Crivit będziemy dobrze wyposażeni na każdą aktywność.

  1. Wysoka jakość

    Odzież sportowa Crivit i sprzęt sportowy sprawdzą się w każdych warunkach. W trakcie wymagających ćwiczeń, podczas których intensywnie się pocimy, sprawdzą się tylko najlepsze materiały, które zostały wykonane w wysokim standardzie.

  2. Świetny stosunek jakości do ceny

    Prawdziwa alternatywa dla drogich marek sportowych: Crivit oferuje nowoczesną, funkcjonalną odzieżą i przydatne akcesoria podczas treningu i w czasie wolnym - to wszystko w atrakcyjnej cenie i dobrej jakości.

  3. Wszechstronność

    Świetne ubrania basic, funkcjonalna bielizna i akcesoria w atrakcyjnych wzorach i kolorach dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Dzięki szerokiej ofercie produktów, Crivit oferuje optymalne wyposażenie do uprawiania sportu i rekreacji.

ODZIEŻ SPORTOWA – dobre samopoczucie od stóp do głów

Text And Image Section

Ruch sprawia, że uaktywniają się hormony szczęścia. Gdy będziemy się czuli dobrze w swoich ubraniach i w swoim ciele, poczujemy się jeszcze bardziej szczęśliwi. Crivit zapewnia duży wybór różnych strojów, a także bieliznę funkcjonalną do sportów amatorskich, rekreacyjnych i wyczynowych.


Czy wiesz, że...

Odzież sportowa jest wykonana z wielu różnych materiałów. Lekkie włókna syntetyczne są przyjemne dla skóry i dobrze wchłaniają wilgoć, a naturalne materiały, takie jak wełna, zapewniają doskonałą izolację i trzymają ciepło. W zależności od rodzaju sportu i docelowego obszaru zastosowania, jedna lub druga tkanina - lub ich kombinacja - może okazać się dla Ciebie idealna.

BUTY SPORTOWE - Świetne obuwie na trening

Text And Image Section

Obuwie odgrywa w sporcie niezwykle ważną rolę. Dobre buty mogą w korzystny sposób odciążyć mięśnie, a tym samym zapobiec bólowi i kontuzjom w dłuższej perspektywie. W zależności od rodzaju sportu wybierz odpowiednie dla siebie obuwie: Crivit przygotował dla Ciebie całą gamę różnych butów sportowych.

AKCESORIA SPORTOWE - Przydatne akcesoria treningowe

Text And Image Section

Oprócz odzieży i butów, podczas uprawiania sportu nie powinno zabraknąć odpowiednich akcesoriów. Dlatego Crivit w swojej ofercie ma szeroki wybór nowoczesnego sprzętu sportowego, a także artykułów do jogi i fitnessu. Znajdziesz tu również praktyczny sprzęt treningowy do ćwiczeń w domu oraz skuteczny sprzęt ochronny do aktywności na świeżym powietrzu.


Czy wiesz, że...

Aby ciało i umysł zachowały zdrowie, sprawność i energię, eksperci zalecają co najmniej dwie i pół godziny umiarkowanych ćwiczeń w tygodniu. Dokładniej oznacza to ruch wykraczający poza codzienne czynności i lekko przyspieszający oddech i bicie serca.

SPORTOWA MODA DZIECIĘCA - Sportowe stroje dla najmłodszych

Text And Image Section

Dzieci są z natury aktywne i przez większość dnia bardzo ruchliwe. Aby młodzi poszukiwacze przygód byli dobrze przygotowani do swoich aktywności, Crivit oferuje szeroką gamę odzieży sportowej przeznaczonej specjalnie dla dzieci. Użyte materiały są starannie dobierane, a następnie poddawane pierwszorzędnej obróbce.


Czy wiesz, że...

Wysokiej jakości włókna syntetyczne nadają się szczególnie do aktywności na świeżym powietrzu dzięki doskonałej oddychalności. Dodatkowa zawartość elastanu zapewnia, że zarówno mali, jak i duzi odkrywcy mają wystarczającą swobodę ruchów.

ODZIEŻ NARCIARSKA I ODZIEŻ DO SPORTÓW ZIMOWYCH – Wyjazd na stoki

Text And Image Section

Zimowe przygody zaczynają się od odpowiedniego stroju. Crivit oferuje odpowiedni sprzęt do Twoich przygód - czy to na nartach, rakietach śnieżnych, czy na długim spacerze na świeżym powietrzu. Odzież narciarska i zimowa, w tym kurtki, spodnie i kombinezony śnieżne, zapewniają ciepło w każdą pogodę, a jednocześnie są oddychające.


Czy wiesz, że...

Kiedy jest zimno, tracimy ciepło, zwłaszcza w górnej części ciała. Ale kiedy się poruszamy, poci się całe nasze ciało. Dlatego odzież funkcjonalna na zimę powinna utrzymywać ciepło i zapewniać suchość.

Czy wiesz, że... - Crivit Pro staje się Crivit

Za znaną marką Crivit Pro kryje się wszechstronna odzież sportowa, a także odpowiednie akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Szeroka gama obejmuje odzież sportową, bieliznę funkcjonalną i wysokiej jakości artykuły sportowe, wszystko to świetnie sprawdza się w ćwiczeniach na świeżym powietrzu, jodze i fitnessie oraz wielu innych zajęciach rekreacyjnych. Aby w przyszłości zapewnić Ci lepszy przegląd całej gamy produktów, markę Crivit Pro i wszystkie akcesoria znajdziesz od teraz w asortymencie Crivit.