Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(
Banner

ARGUS

ARGUS

To, co nas wyróżnia to wiele lat doświadczeń, w trakcie których piwowarzy wielu pokoleń dobierali warunki procesu warzenia, fermentacji i leżakowania w ten sposób, by produkt był lepszy od innych. Te receptury są pilnie strzeżone przez zakłady produkcyjne – browary posiadające ponad 100-letnie doświadczenia. Piwa Argus to połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia na arenie międzynarodowej. Szeroki wybór wariantów dostępności z pewnością zadowoli każdego smakosza.

Text And Image Section

Argus Premium

Piwo wyróżnia wysoka jakość, której źródłem są surowce, technologia i ludzie organizacji produkującej piwo. Piwo powstało ze słodu jasnego typu pilzneńskiego, natomiast woda użyta do produkcji Argusa Premium pochodzi ze studni głębinowych, dzięki czemu jest źródłem wielu cennych minerałów.

Text And Image Section

Argus Strong

Argusa Strong wyprodukowano ze słodu jęczmiennego i chmielu przy użyciu drożdży piwowarskich, których szczepy pochodzą z Instytutu Weihenstephan.

Text And Image Section

Argus Porter

Argus Porter to przedstawiciel stylu Porter Bałtycki. Cechuje go głęboka czarna barwa, esencjonalny smak i gęsta kremowa piana. Już od pierwszego łyku zachwyca smakiem palonego ziarna połączonym z nutami czekoladowymi, kawowymi, karmelowymi, wyczuwalnymi detalami suszonych owoców. Wyróżnia się niezwykle gęstą, kremową pianą o doskonałej strukturze. Idealny do deserów, zwłaszcza do gorzkiej czekolady.

MOGĄ ZAINTERESOWAĆ CIĘ TAKŻE:

  1. Kiełbasa pieczona w piwie

    Kiełbasa pieczona w piwie

    Piwo jest nie tylko smacznym napojem, ale także doskonałym dodatkiem do pieczeni, nadającym mięsu delikatność i wyśmienity smak.

  2. Pikok

    Pikok

    W ofercie marki Pikok znajdują się kabanosy, salami, mięsne przekąski, szynki, schaby, pasztety, parówki i wiele innych mięsnych specjałów w najlepszej jakości od sprawdzonych dostawców.