Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

PARKSIDE® WYKONA KAŻDE ZADANIE!

Od warsztatu po ogród, od narzędzi po akcesoria. PARKSIDE® oferuje wszystko, czego Ci potrzeba zarówno do mniejszych jak i bardziej zaawansowanych projektów.

DOŁĄCZAM DO ZESPOŁU PARKSIDE
Hero Image Teaser
Jakość marki PARKSIDE®

Jakość marki PARKSIDE®

PARKSIDE® oferuje nie tylko różnorodne urządzenia warsztatowe i ogrodowe, ale także dzięki surowym kontrolom bezpieczeństwa i jakości gwarantuje solidnego towarzysza Twoich kolejnych projektów DIY. Narzędzia ponadto zachwycają swoim doskonałym stosunkiem ceny do wydajności. Obojętnie, piły, szlifierki czy heblarki, w asortymencie PARKSIDE® na pewno znajdziesz, to czego szukasz. Gdy raz tego zasmakujesz, Twoje wymagania wzrosną, a projekty będą coraz większe! Dzięki różnorodnej palecie produktów PARKSIDE® sprawdzi się w każdym rodzaju projektów.

  1. Długa trwałość

    Elektronarzędzia zasługują na swoją nazwę tylko wtedy, gdy przy intensywnym stosowaniu przez długi czas nadal wykazują pełną wydajność. Asortyment Parkside nie uznaje kompromisów i sprosta każdemu zadaniu.

  2. Stabilne materiały

    Nowy projekt zaplanowany? Duże wyzwanie znalezione? Chcesz zrobić to własnoręcznie? Zmierz się z tym! Stabilne i długotrwałe materiały na narzędzia, akcesoria i odzież roboczą czynią z Parkside Twoją markę człowieka czynu.

  3. Świetny stosunek wydajności do ceny

    Narzędzia i akcesoria Parkside zapewniają profesjonalną jakość w przystępnej cenie. Czy z akumulatorem, czy bez, czy jako odzież robocza, czy zestaw kluczy: Spełnij swoje marzenie o perfekcyjnym warsztacie - dzięki Parkside jest to świetna okazja.

Narzędzia akumulatorowe i technologie akumulatorowe

Narzędzia akumulatorowe i technologie akumulatorowe

Dzięki rodzinie akumulatorów PARKSIDE® łatwo ogarniesz wszystkie codzienne i trudne zadania. Akumulatory do wszystkich narzędzi od wiertarek do pilarek. Po prostu naładuj i działaj. Wydajność połączona z bezprzewodową swobodą dla następnego projektu.


Kiedy we własnych czterech ścianach trzeba coś szybko zrobić, a duże urządzenia się do tego nie nadają, dzięki naszym wydajnym elektronarzędziom serii PARKSIDE® X 12 V Team jesteś na dobrej drodze.


W serii produktów PARKSIDE® X20 V Team znajdziesz idealne wsparcie Twojego domowego warsztatu, czy to w kwestii podstawowego wyposażenia, czy też w dużych projektach. Duży wybór precyzyjnych i elastycznych elektronarzędzi, takich jak wkrętarki akumulatorowe, wiertarki oraz pasujące do nich akumulatory i ładowarki nie pozostawiają żadnych marzeń majsterkowiczów niezrealizowanych.

Text And Image Section

Marka PARKSIDE® została wyróżniona prestiżowym złotym godłem Konsumencki Lider Jakości 2022 w kategorii "Marki własne sieci handlowych".


Ogólnopolskie badania zostały przeprowadzone wśród konsumentów przez przyznającą wyróżnienie redakcję "Strefy Gospodarki".


Respondenci docenili produkty marki PARKSIDE® za wysoką jakość urządzeń w adekwatnych cenach.

Text And Image Section

92% ANKIETOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW LIDL PLUS KUPUJĄCYCH PRODUKTY MARKI PARKSIDE®

POLECIŁOBY JE INNYM


Źródło: ankieta przygotowana w aplikacji Lild Plus wśród Użytkowników kupujących produkty marki PARKSIDE® w terminie 28.09.2022-04.10.2022 r.