Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Parkside X 12 V Team: Uniwersalne urządzenia do warsztatu i ogrodu

Elektronarzędzia przewodowe są niepraktyczne? A przy dużej liczbie akumulatorów i ładowarek, które posiadasz dla swoich narzędzi akumulatorowych, czasami nie możesz znaleźć właściwej? Możesz rozwiązać te problemy, z którymi borykają się majsterkowicze, dzięki zastosowaniu wszechstronnego systemu akumulatorów Parkside X 12 V Team.

Zalety naszego systemu baterii X 12 V

Zalety naszego systemu baterii X 12 V

 • Do lekkich i średnio ciężkich prac

  Parkside X 12 V to kompaktowe i ergonomiczne urządzenia do warsztatu, gospodarstwa domowego i ogrodu.

 • 1 akumulator do ponad 20 urządzeń

  Akumulatory Parkside X 12 V są w 100% kompatybilne ze wszystkimi produktami zespołu Parkside X 12 V.

 • Elastyczność na co dzień

  Wykonuj codzienne zadania szybko i łatwo.

Jeden akumulator – ponad 20 urządzeń! Czym jest Parkside X 12V Team?

Jeden akumulator – ponad 20 urządzeń! Czym jest Parkside X 12V Team?

Parkside X 12 V Team to asortyment produktów, które umożliwiają obsługę różnych narzędzi dla majsterkowiczów i ogrodników za pomocą tego samego akumulatora. Różne ładowarki i akumulatory, które nie pasują do siebie i zajmują niepotrzebnie miejsce w warsztacie, piwnicy czy szopie ogrodowej, nie będą już potrzebne.


Jakie zalety posiadają urządzenia z asortymentu Parkside X 12 V Team?

Jakie zalety posiadają urządzenia z asortymentu Parkside X 12 V Team?

Zalety narzędzi akumulatorowych i urządzeń pomocniczych do ogrodu są oczywiste. Można ich używać w dowolnym miejscu, niezależnie od źródła zasilania, a podczas pracy nie ma kabla, który mógłby przeszkadzać. Urządzenia i akumulatory z asortymentu Parkside X 12 V Team mogą również zdobywać punkty w porównaniu z innymi narzędziami akumulatorowymi o innych właściwościach.


Akumulator litowo-jonowy

Akumulator litowo-jonowy

Podstawowym akumulatorem jest akumulator litowo-jonowy. Akumulatory te są szczególnie wydajne, dzięki czemu można sprostać nawet trudnym wyzwaniom. Akumulatory imponują również szybkim czasem ładowania. Dzięki czemu wykonasz również spontaniczne prace ze stosunkowo szybko. Pomocny będzie także naładowany akumulator zapasowy lub akumulator z jednego z pozostałych urządzeń.

 1. Wysokie standardy jakości

  Narzędzia i akumulatory Parkside przechodzą surowe kontrole bezpieczeństwa i jakości. Wysokiej jakości materiały i perfekcyjne wykonanie zapewniają długą żywotność tych wytrzymałych produktów. Dlatego też urządzenia Parkside to dobry stosunek jakości do ceny.

 2. Łatwe w użyciu

  Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą - narzędzia są łatwe w użyciu i wygodnie leżą w dłoni. Wymiana baterii, wymiana części oraz ich obsługa są łatwe do opanowania nawet dla niedoświadczonych użytkowników.