Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

zoofari®

Popularne wśród futrzastych przyjaciół i ich właścicieli - zabawki dla zwierząt i artykuły zoofari®

zoofari®
Jakość zoofari®

Jakość zoofari®

Poszukujesz zabawek wysokiej jakości, wywołujących efekt „wow” w cenach, które Cię zadowolą? zoofari® sprawia, że koty, psy i ich właściciele są szczęśliwi! Akcesoria dla zwierząt zoofari® ułatwią Ci życie z Twoimi futrzastymi współlokatorami.

Odkryj wysokiej jakości produkty do pielęgnacji sierści i zwierząt, zapewnij swojemu zwierzakowi nowe wyzwania dzięki atrakcyjnym zabawkom dla zwierząt i spraw, aby czuły się w Twoim domu naprawdę dobrze. Bezpieczeństwo i czystość na trasie zapewnisz dzięki szelkom dla psów i wyposażeniu dla zwierząt w samochodzie i w podróży.

  1. Wysoka jakość

    Twoi pupile zasługują tylko na to, co najlepsze. Wyselekcjonowane materiały i produkcja przyjazna dla zwierząt zapewniają Tobie i Twoim futrzakom doskonałą jakość. Takie jest zoofari®

  2. Wytrzymałość

    Pazury psa i kota, gubienie sierści i skakanie bez limitów – produkty zoofari® dla małych zwierząt to wytrzymają. W końcu są idealnie dopasowane do potrzeb Twojego pupila i wykonane z wyjątkowo wytrzymałego materiału.

  3. Stabilne materiały

    Niezależnie od tego, czy chodzi o małego kota, czy dużego rodzinnego psa, musisz mieć pewność, że artykuły dla zwierząt są stabilne. Dlatego zoofari® przywiązuje tak dużą wagę do produkcji.

PIES – wszystko dla najlepszego przyjaciela

PIES – wszystko dla najlepszego przyjaciela

Lojalny, wrażliwy, zawsze potrafi wywołać uśmiech. Czym byłby człowiek bez swoich psów? Podobnie jak ludzie, psy pragną dobrego połączenia relaksu i aktywności. Aby móc to zaoferować swojemu futrzakowi, bawić się z nim i zachęcać go do aktywności, potrzebujesz odpowiedniej zabawki.


Czy wiesz, że...

Odpowiedź na pytanie Który pies pasuje do mnie najlepiej? nie jest taka prosta. Nie chodzi tylko o wielkość zwierzęcia. W zależności od rasy psa, Twój zwierzak potrzebuje więcej lub mniej ruchu, mniej lub więcej treningu i mniej lub bardziej chętnie szczeka. Dlatego tak ważne jest, by dowiedzieć się więcej o rasie, która nas interesuje i z pełną świadomością wybrać zwierzaka.

KOT – Witaj w jego królestwie

KOT – Witaj w jego królestwie

Mówi się, że świat należy do kotów, my w nim tylko żyjemy. Sprawmy więc, aby było im naprawdę wygodnie! Koty chcą mieć możliwość wycofania się, przyglądania się z góry i ostrzenia pazurów w razie potrzeby. Jeśli umożliwisz im to, sięgając po odpowiednie akcesoria dla kotów, pozwolą ci się pogłaskać. Być może.


Czy wiesz, że...

Badacze zwierząt odkryli, że koty mylą nas ze swoimi nierozgarniętymi dziećmi. Dlatego w toku ewolucji wprowadziły specjalnie dla nas miauczenie. Koty komunikują się ze sobą przede wszystkim za pomocą fizycznych sygnałów i zapachów.