Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

crelando®

Produkty DIY i kreatywne oceniane na piątkę - nasza oferta crelando®

Sprawdź asortyment crelando®
crelando®
Szycie, malowanie, prace kreatywne w jakości crelando®

Szycie, malowanie, prace kreatywne w jakości crelando®

Trend „zrób to sam” staje się bardzo modny. W trakcie szycia, malowania lub wykonywania prac kreatywnych z papieru, stres i pośpiech mijają - a dzięki farbom, tkaninom i płótnom Twoja kreatywność wejdzie na wyższy poziom. Dzięki materiałom do szycia i prac kreatywnych crelando® rozwiniesz swoje zdolności i odkryjesz zupełnie nowe hobby. Elegancka dekoracja do Twojego domu, indywidualne stroje dostosowane do Twojego wyglądu lub kolorowe inspiracje i materiały na kolejne popołudnie z dziećmi? Wysokiej jakości materiały dziewiarskie, do szycia i artykuły do prac kreatywnych od crelando® nie ograniczają Twojej wyobraźni i stale inspirują do kreowania nowych pomysłów DIY.

 1. Wysoka jakość

  Maluj, szyj i twórz jak zawodowcy - ale zawsze w rozsądnej cenie Lidla. Szeroka gama produktów oferuje najwyższej jakości materiały i akcesoria dla wymagających osób kreatywnych i artystów, którzy wszystkimi swoimi zmysłami pragną poświęcić się swoim pomysłom.

 2. Wszechstronność

  Od nici do szycia, przez papier i płótno, po kolorowe etui artysty, crelando® pozwala wkroczyć w świat kreatywności. Trendy tj. techniki airbrush czy sztuka z papieru spotykają się z klasykami, szydełkowaniem i haftowaniem – zawsze ze świeżym akcentem.

 3. Kreatywność dla każdego

  Artyści nie spadają z nieba? Z crelando® tak! Zadowoleni będą nie tylko początkujący, lecz także specjaliści od DIY szukający nowych wyzwań. Niezależnie od tego, czy wykonujesz DIY z dziećmi, czy artystyczne prace dla dorosłych, crelando® inspiruje.

SZYCIE - ścieg po ściegu w drodze do własnego, modnego wyglądu

SZYCIE - ścieg po ściegu w drodze do własnego, modnego wyglądu

Moda ze sklepowej półki? A skąd! Zdecydowanie bardziej indywidualna! Nauka szycia to Twój bilet do świata wyjątkowych strojów. Dzięki pięknym tkaninom i materiałom do szycia crelando® wyczarujesz look jedyny w swoim rodzaju. Szycie dla początkujących zaczyna się od podstawowych wykrojów i ściegów, różnorodnych akcesoriów do szycia i nauki obsługi maszyny do szycia. Zobaczysz: Przy odrobinie praktyki nic nie stoi na przeszkodzie, abyś został projektantem.


Czy wiesz, że...

Prasowanie to jeden z najważniejszych elementów szycia! Jeśli odpowiednio wyprasujesz tkaninę przed i po uszyciu, będziesz w stanie wykonać dokładne szwy i wyczarować ubrania o odpowiednim rozmiarze.

MALOWANIE – Pędzel i ołówek pozwolą oderwać się od rzeczywistości

MALOWANIE – Pędzel i ołówek pozwolą oderwać się od rzeczywistości

Rysowanie i malowanie to najlepsze ćwiczenia relaksacyjne – wiedzą to już dzieci. Mózg, pracując z ołówkiem, farbą czy płótnem w sposób skoncentrowany blokuje czynniki stresowe i tworzy nowe, kreatywne synapsy. Każdy ma talent do malowania. Wszystko czego potrzebujesz to pasja do tego hobby, kilka szablonów i jeden lub dwa tutoriale. Do malowania dla początkujących wystarczy pudełko z farbami crelando® i odrobina inspiracji.


Czy wiesz, że...

Najnowszym trendem są kolorowe mandale dla dorosłych? Kolorowanie symboli to czysta medytacja - tak zostały zaprojektowane tysiące lat temu!

PRACE KREATYWNE – Idealne dla dzieci (i dorosłych!)

PRACE KREATYWNE – Idealne dla dzieci (i dorosłych!)

Prace kreatywne z dziećmi to jedna z najpiękniejszych rozrywek. Ale nie tylko dla nich. Także dorośli sięgają po nożyczki, papier i artykuły przeznaczone do prac kreatywnych, inspirując się kolorowymi pomysłami na dekoracje i prezentami DIY. W końcu nie ma nic piękniejszego niż odkrywanie nowych talentów podczas wspólnego tworzenia i spędzania razem wspaniałego czasu.


Czy wiesz, że...

Nożyczki do prac kreatywnych dla dzieci nie muszą być tępe i wykonane z tworzywa sztucznego. Ważniejsze jest, aby rozmiar i obsługa pasowały do dłoni dziecka, a nożyczki nie były zbyt ciężkie. Dzięki pomocom, akcesoriom i zestawom kreatywnym dzieci robią szybkie postępy i są entuzjastycznie nastawione do swojego nowego hobby.