Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Formil to marka oferująca szeroką gamę środków piorących, gwarantujących wysoką jakość w konkurencyjnej cenie. Z marką Formil możesz dopasować formę produktu do Twoich codziennych potrzeb, a nasze proszki, żele, płyny i kapsułki bez trudu usuną najbardziej uporczywe plamy i nieprzyjemne zapachy.

Seria Pure Home Formil zatroszczy się o osoby o wrażliwej skórze, dzięki swoim hipoalergicznym i przebadanym dermatologicznie formułom.

PRODUKTY FORMIL

Text And Image Section


Kapsułki do prania

Dzięki recepturze opartej na aktywnych enzymach dogłębnie czyszczą, eliminują plamy i sprawiają, że pranie ma świeży zapach. Są skuteczne już w 30°C, a do tego chronią włókna, dzięki czemu ubrania będą służyć przez lata.

Text And Image Section


Proszki do prania

Najbardziej powszechna forma prania. Dostępne w wariantach do jasnych i kolorowych tkanin. Gwarantuje nieskazitelną czystość i świeży zapach już przy pierwszym praniu i są skuteczne już w 20°C!


Produkt pochodzenia niemieckiego.

Text And Image Section


Żele do prania

Najbardziej ekonomiczna forma prania. Dostępne w dwóch wariantach do jasnych i kolorowych tkanin. Aktywna formuła głęboko wnika we włókna, chroni kolory i działa już w 20°C!

Text And Image Section


Płyny do prania

Gwarantują specjalistyczną pielęgnacje tkanin – Care&Repair. Dostępne w czterech wariantach: do kolorów, do ciemnych tkanin, do delikatnych tkanin oraz do ubrań sportowych. Płyny chronią i wygładzają włókna, zapobiegając mechaceniu.

Text And Image Section


Odplamiacz w proszku

Skuteczny środek odplamiający w walce ze szczególnie uporczywymi zabrudzeniami dzięki mocy aktywnego tlenu. Dostępny w wariantach do jasnych tkanin oraz do koloru.

Text And Image Section


Odplamiacz w płynie

Skuteczny środek odplamiający w płynie z praktycznym dozownikiem. Wyróżnia się formułą z mocą aktywnego tlenu, nie zawiera chloru. Dostępny w wariantach do tkanin jasnych oraz kolorowych.

SERIA PURE HOME

SERIA PURE HOME
 1. Hipoalergiczny płyn do prania

  Hipoalergiczny płyn do prania

  Płyn do prania jest dedykowany osobom o wrażliwej skórze. Produkt jest przebadany dermatologicznie i posiada 91% składników pochodzenia naturalnego. Opakowanie pochodzi z recyklingu.

 2. Hipoalergiczny płyn do płukania

  Hipoalergiczny płyn do płukania

  Płyn do płukania jest dedykowany osobom o wrażliwej skórze. Produkt jest przebadany dermatologicznie i posiada 91% składników pochodzenia naturalnego. Opakowanie pochodzi z recyklingu. Ma delikatny zapach, a tkaniny po praniu są miękkie i łatwe w prasowaniu.

Stworzone z myślą o Tobie i środowisku!

 1. Receptura bez mikroplastiku

  Receptura bez mikroplastiku

 2. Produkt rekomendowany

  Produkt rekomendowany

 3. Zapakowane odpowiedzialnie

  Zapakowane odpowiedzialnie