Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
       Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(
       Czekolady

       Fin Carré

       Fin Carré

       W asortymencie marki Fin Carré znajdują się: czekolada mleczna, deserowa, biała oraz czekolady mleczne z dodatkami (z całymi orzechami laskowymi, z migdałami, bakaliami, chrupkami zbożowymi). Niedawno do grupy Fin Carré dołączyły czekolada deserowa i biała z całymi orzechami laskowymi. Czekolady Fin Carré są delikatne i rozpływają się w ustach. Aby zachować jakość i zapobiec roztapianiu, czekolady przewożone są w specjalnie przystosowanych samochodach oraz przechowywane w magazynie i na półkach sklepowych w odpowiedniej dla nich temperaturze. Produkty tej marki posiadają certyfikat UTZ. Dbamy o każdą tabliczkę czekolady!

       Fin Carré Czekolada mleczna z całymi orzechami

       Czekolada Fin Carré to 100 g orzechowej przyjemności – zawiera aż 27% orzechów laskowych! Oprócz orzechów w całości, w samej czekoladzie znajduje się również masa orzechowa. Czekolada jest subtelna w smaku i rozpływa się w ustach. Dzięki odpowiedniej proporcji masy kakaowej i orzechów, czekolada ma mocno orzechowy i głęboki smak. Całe orzechy laskowe zanurzone w mlecznej czekoladzie nadają naszemu produktowi wyjątkowej chrupkości. Nasza czekolada uzyskała tutuł Najczęściej Kupowanej mlecznej czekolady z orzechami w Polsce!

       Fin Carré Czekolada deserowa z całymi orzechami laskowymi

       Mocno wyczuwalny kakaowy smak i zanurzone w czekoladzie całe orzechy laskowe tworzą razem wyrafinowaną kompozycję. Intensywny smak i chrupkość tej czekolady sprawiają, że ciężko poprzestać na jednej kostce!

       Fin Carré Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi

       Do rodziny Fin Carré dołączyła wyjątkowa czekolada – Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi. Podobnie jak inne czekolady, ta też zawiera aż 27% orzechów laskowych! Ma wyjątkowo delikatny, śmietankowy smak.

       Fin Carré Czekolada Gorzka 74% kakao

       Czekolada idealna jako przekąska, a także dodatek do ciast i deserów.

       Fin Carré Czekolada mleczna

       Mleczna, rozpływająca się w ustach czekolada o delikatnym smaku. Idealna dla wielbicieli klasyki!

       Fin Carré Czekolada deserowa

       Klasyczny smak ciemnej czekolady o zawartości kakao powyżej 50%.

       Fin Carré Czekolada biała

       Pyszna, aksamitna biała czekolada może być świetnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju deserów, tortów i ciast. Słodkość i delikatność, której ciężko jest się oprzeć!

       Fin Carré Czekolada z bakaliami

       Delikatna mleczna czekolada, siekane orzechy laskowe i rodzynki to prawdziwe bogactwo smaków.

       Fin Carré Czekolada mleczna z siekanymi migdałami

       Aksamitna mleczna czekolada z wyczuwalnym kakao w połączeniu z siekanymi migdałami tworzy wyjątkowo elegancki smak.

       Fin Carré Czekolada z chrupkami

       Wyjątkowo lekka, chrupiąca czekolada mleczna z dodatkiem zbożowych chrupek. Jej forma i smak z pewnością zasmakuje dzieciom.

       MOGĄ ZAINTERESOWAĆ CIĘ TAKŻE:

       1. Trufle czekoladowo-malinowe na patyczkach

        Czekoladowo-owocowe trufle nadziane na patyczki to świetny pomysł na słodką, imprezową przekąskę. Twoi goście będą zachwyceni!

       2. Bellarom

        Marka Bellarom oferuje linię produktów najwyższej jakości w postaci kaw rozpuszczalnych, mielonych oraz w ziarnach. Do produkcji kaw Bellarom zostały użyte ziarna wysokiej jakości. Marka posiada certyfikat UTZ.