Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Akumulatory do wszystkich naszych produktów Parkside X 20V zapewniają bezprzewodową swobodę ruchów, niezwykłą wydajność i moc do każdego zadania w warsztacie, gospodarstwie domowym i ogrodzie. A dzięki 100% kompatybilności oszczędzasz także pieniądze!

Majsterkowanie z serią narzędzi Parkside X 20V to czysta przyjemność!

Poznaj technologię akumulatorową PARKSIDE X 20V

  • Zawsze najlepsze rezultaty

    Maksymalnie mocne i wydajne urządzenia do warsztatu, gospodarstwa domowego i ogrodu.

  • 1 akumulator do ponad 70 urządzeń

    Akumulatory Parkside X 20V są w 100% kompatybilne ze wszystkimi naszymi produktami z serii Parkside X 20V.

  • Swoboda pracy

    Nasze narzędzia bezprzewodowe zapewniają pełną swobodę ruchu i mobilność, bez uciążliwych kabli.

Jakość i kompetencja w niskiej cenie

Innowacje, wieloletnie know-how i świadomość jakości napędzają rodzinę akumulatorów X 20V. Dzięki temu nasze bezprzewodowe narzędzia zapewniają nieograniczoną swobodę ruchów a także elastyczność - możesz zasilać wszystkie swoje narzędzia bezprzewodowe Parkside za pomocą jednego akumulatora X 20V!


Seria Parkside X 20V to odpowiednie bezprzewodowe narzędzie do każdego zadnia! Niezależnie od tego, czy wkręcasz, wiercisz, piłujesz czy kosisz trawnik - dzięki naszym bezprzewodowym narzędziom odniesiesz sukces w każdym swoim projekcie.


Zrób to sam! Bezprzewodowo - z serią Parkside X 20V!

KUP TERAZ!

Text And Image Section

GWARANCJA 3 LATA

Kupując narzędzia marki Parkside zyskujesz gwarancję na 3 lata!

CO NAS WYRÓŻNIA?

Swoboda ruchu – zawsze i wszędzie.

Swoboda ruchu – zawsze i wszędzie.

Nasza wizja: Włóż akumulator Parkside X 20V i rozpocznij pracę - nasz sprzęt jest zawsze gotowy do działania! Zapewnia pełną swobodę ruchu, bez uciążliwych kabli, dzięki temu możesz realizować swoje projekty w dowolnym miejscu, bez żadnych ograniczeń, także w miejscach bez stałego dostępu do prądu.

Najnowsza technologia i najlepsza jakość

Najnowsza technologia i najlepsza jakość

Podstawowym budulcem każdego akumulatora są wysokiej jakości, wysokowydajne ogniwa litowo-jonowe najnowszej generacji. System zarządzania akumulatorem Parkside zapewnia bezkompromisową ochronę akumulatora i zapewnia pełną wydajność ogniw litowo-jonowych. Bezkonkurencyjny zespół wraz z każdym narzędziem akumulatorowym Parkside - seria Parkside X 20V!

Odpowiednia moc do każdego projektu

Odpowiednia moc do każdego projektu

Stale powiększająca się rodzina akumulatorów Parkside X 20V sprosta każdemu wyzwaniu. Dzięki różnym pojemnościom, możesz dostosować czas pracy i moc do każdego ze swoich projektów. Dodatkowo,

dzięki wymiennym akumulatorom i 100% kompatybilności - nic nie stoi na przeszkodzie Twojemu projektowi! Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu szybko coś przykleić, czy przebić całą ścianę. Razem z naszymi akumulatorami nigdy nie zabraknie Ci energii!

Nieskończone możliwości - tylko 1 bateria

Nieskończone możliwości - tylko 1 bateria

W naszym zespole Parkside X 20V jest coś dla każdego projektu i każdego zadania - od młotów obrotowych i odkurzaczy po kosiarki do trawy i dmuchawy do liści. Dzięki ponad 70 urządzeniom i ciągłym dodawaniu nowych rozwiązań - nic nie stoi na przeszkodzie dla Twoich pomysłów. Zespół Parkside X 20V to nieograniczone możliwości!

Zrównoważona i przyjazna środowisku praca

Zrównoważona i przyjazna środowisku praca

System akumulatorów Parkside X 20V Team oferuje platformę akumulatorów i ładowarki dla wszystkich urządzeń z tej serii. Oznacza to, że akumulator i ładowarkę można wykorzystać do każdego narzędzia lub narzędzia ogrodowego bez konieczności ciągłego kupowania osobnych akumulatorów do poszczególnych urządzeń. To nie tylko oszczędza pieniądze, ale także chroni zasoby i środowisko.


Warto wiedzieć: nasze praktyczne walizki są wykonane w 90% z recyklatu. Idealne rozwiązanie, aby nasze urządzenia X 20V* były praktyczne i trwałe. Funkcjonalność i zrównoważony rozwój bez kompromisów - to zespół Parkside X 20V!


(* Z wyłączeniem urządzeń dostarczanych bez walizki.)
Parkside Performance

Parkside Performance

Nasza nowa seria Performance jest kompatybilna z akumulatorami X 20 V Team (2 Ah, 4 Ah). Co czyni ten sprzęt jeszcze bardziej zaawansowanym? Między innymi fakt, że został on oparty o wyjątkowo mocny, trwałt i odporny na zużycie silnik bez szczotek.

Parkside 40V - mocne i wydajne narzędzia akumulatorowe

Parkside 40V - mocne i wydajne narzędzia akumulatorowe

Nasz zespół Parkside X 20V to idealny system akumulatorów dla prawdziwych majsterkowiczów. Dzięki mocy do 1800 W nasze najmocniejsze narzędzia bezprzewodowe w niczym nie ustępują swoim przewodowym odpowiednikom. Wprowadziliśmy urządzenia Parkside 40V, aby nie zaniedbywać żywotności baterii przy całej wydajności.


Zaleta: Twoje produkty 40 V mogą być również zasilane akumulatorami X 20V Team. Nie potrzebujesz dodatkowego systemu baterii. 20V + 20V = 40V - Podwójne zasilanie zespołu Parkside X 20V.


Do szczególnie wymagających prac polecamy nasze narzędzia 40V, które wykorzystują jednocześnie moc dwóch akumulatorów X 20V, co sprawia, że ​​nic nie stoi na przeszkodzie nawet najcięższym projektom. - Zrób to sam!