Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Sporty zimowe

4 produkty
Wyświetlone produkty 4 / 4 produkty

Popularne sporty zimowe w Polsce

Niektóre uprawiane niemal w niezmieniony sposób już od starożytności, inne ewoluowały w kolejne, niezależne dyscypliny, sporty zimowe cieszą się niesłabnącą popularnością w Europie i w miejscach na całym świecie, które zapewniają niezbędne mróz, lód i śnieg. Wysokie słupki oglądalności zimowych zawodów sportowych jak skoki narciarskie, łyżwiarstwo figurowe i narciarstwo alpejskie, zatłoczone miasteczka w górach od grudnia do marca oraz język polski słyszany na stokach narciarskich w Polsce i zagranicą potwierdzają, że również Polacy kochają sporty zimowe! Dlatego, zanim jeszcze spadnie pierwszy śnieg, rezerwujemy bilety na stok, wyciągamy z piwnicy zeszłoroczne narty i kombinezony oraz przeszukujemy oferty sklepów online w poszukiwaniu nowego zimowego sprzętu sportowego, odzieży narciarskiej i akcesoriów do snowboardu.


Dlaczego właśnie odzież narciarska i sprzęt snowboardowy? Otóż, klasyczne narciarstwo i snowboarding znajdują się od lat na szczycie najpopularniejszych dyscyplin zimowych wśród młodszych i starszych Polaków, pozostawiając w tyle saneczkarstwo, hokej czy freestyle. Sprzyja temu rozwinięta infrastruktura narciarska na południu Polski, skierowana do dziecięcych i dorosłych amatorów zimowych szaleństw, jak również kusząca oferta turystyczna naszych sąsiadów oraz krajów alpejskich.

Dorosły i dziecko na stoku: jakiego sprzętu potrzebuje początkujący i zaawansowany narciarz?

Oprócz samych nart, łyżew i sanek, podstawą ekwipunku miłośników zimowych aktywności jest odpowiednia odzież, która chroni ciało przed chłodem, wiatrem i wilgocią, a jednocześnie pozwala skórze oddychać. Niemniej ważny jest również modny wygląd naszego kombinezonu narciarskiego czy kurtki, który ma zapewni nam niezapomniane zdjęcia na stoku. Sklep online Lidl przygotował bogatą ofertą odzieży zimowej i akcesoriów narciarskich i snowboardowych dla początkujących i zaawansowanych narciarzy.


Miłośnicy zimowych przygód na nartach, łyżwach i sankach mogą zaopatrzyć w innowacyjne oddychające i wodoodporne kurtki narciarskie, spodnie narciarskie dla mężczyzn, kobiet i dzieci oraz odzież termiczną zapewniające ochronę przed chłodem także w codziennych stylizacjach. Dla wszystkich, którzy lubią aktywności na świeżym powietrzu, również w mroźnych miesiącach zimowych, nasz sklep internetowy oferuje ciepłe czapki, rękawiczki oraz termosy na gorące napoje, żeby zapewnić im ciepło od zewnątrz i od wewnątrz do spędzenia niezapomnianego dnia na śniegu.


Zadbaj o bezpieczeństwo na stoku. Zabierz kask i okulary!

Aby zapewnić amatorom zimowych szaleństw optymalną ochronę podczas wszystkich aktywności na śniegu, sklep internetowy Lidl oferuje również szeroki wybór sprzętu i akcesoriów dla dorosłych i dla dzieci, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o sportach zimowych i niezawodnie chroni przed urazami i czynnikami atmosferycznymi. Aby zapewnić sobie pełną ochronę podczas jazdy na nartach i snowboardzie, najlepiej jest zamówić wysokiej jakości gogle wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów oraz odpowiedni kask narciarski lub snowboardowy. Wśród gogli oferowanych na stronie sklepu Lidl znajdują się m.in. okulary o podwójnych soczewkach z wysoką ochroną przed promieniowaniem UV, które umożliwiają dobre widzenie niezależnie od warunków pogodowych. Inwestując w dobre akcesoria ochronne, zapewniasz sobie ochronę przed poważnymi urazami podczas uprawiania sportów zimowych i możesz w pełni cieszyć się przygodą na śniegu.