Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Biustonosz z fiszbinami to mocniejsze podtrzymywanie dzięki miseczkom z fiszbinami zapewnia pięknie zaokrąglony kształt biustu. Każda kobieta będzie zadowolona, ponieważ jest dobry dla każdego rodzaju miseczki. Jego ogromnym plusem jest to, że pewnie podtrzymuje biust i zapewnia wysoki komfort noszenia.

Biustonosz typu t-shirt, jego największą zaletą jest to, że nie wyróżnia się pod dopasowanymi ubraniami. Jego miękkie, bezszwowe miseczki sprawią, że zapomnisz, że masz coś na sobie. Jego prostu krój, bez koronki sprawi, że będzie dobrze wyglądał pod wieloma ubraniami. Tego typu biustonosz sprawdzi się do każego rozmiaru miseczki.

Efekt push-up osiągniesz dzięki wyściełanym miseczkom. Biustonosz typu push-up sprawi to, że biust zostanie optycznie powięszony. Tego rodzaju biustonosz dobrze sprawdzi się od małych po średnie miseczki. Dodatkowym atutem jest, że zapewnia uwodzicielski dekolt.

Bustier to biustonosz miękki, bez fiszbin i niewidoczny pod dopasowanymi ubraniami. Dobrze sprawdzi się od małych po średnie miseczki. Zapewnia wygodne podtrzymywanie biustu.

Samoprzylepny biustonosz bandeau to wygodny biustonosz bez ramiączek. Optymalnie podtrzymuje piersi bez przesuwania. Przeznaczony od małych po średnie miseczki. Idealnie sprawdzi się pod ubrania bez rękawów.

Bardzo miękki biustonosz w kontakcie ze skórą. Nadaje kształt piersiom i

zapewnia piękną sylwetkę. Podtrzymywanie bez fiszbin dla każdego rozmiaru miseczki.