Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Czas na postanowienia noworoczne - nowy rok to nowy rozdział. Rzucamy zatem wyzwanie: zadbaj z nami o lepszą wersję siebie! Trening siłowy, cardio czy joga? Wybór należy do Ciebie! I wcale nie musisz zapisywać się na siłownię, z nami zbudujesz swoją domową salę treningową. Skompletujesz także wygodny i funkcjonalny strój, aby podnieść swoją efektywność i czuć się swobodnie podczas ćwiczeń. Zadbamy także o twoją dietę - mamy odpowiedni sprzęt i masę przepisów do wypróbowania. Nie czekaj, zacznij już dziś!

Text And Image Section

Pierwsze kroki w domu

Dzięki domowej siłowni możesz zacząć trenować w zaciszu własnego domu w dowolnym momencie. Czego potrzebujesz? Odrobinę miejsca, minimalne wyposażenie i odpowiedni strój!


Trening funkcjonalny, siłowy, crossfit czy cardio - mamy w naszej ofercie szeroką gamę sprzętów zarówno dla początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych. Hantle i ciężarki, sandbagi, liny treningowe czy drążki - zapewniamy wielofunkcyjne wyposażenie, by wspierać Cię w walce o lepszą kondycję fizyczną.


Trenuj swoje ciało holistycznie z naszym sprzętem treningowym i osiągaj widoczne sukcesy!

MODA I FUNKCJONALNOŚĆ

 1. ODZIEŻ DRESOWA

  ODZIEŻ DRESOWA

  Must-have każdego sportowca, czy to przed treningiem, po nim, czy w życiu codziennym. Jest super wygodna, utrzymuje ciepło i zawsze zapewnia świetny wygląd.

 2. PEŁNE WSPARCIE

  PEŁNE WSPARCIE

  Nasza moda sportowa wspiera Cię nie tylko pod względem materiału, dopasowania i kroju podczas treningów. Stylowe elementy trendów są teraz również swobodnie wykorzystywane w życiu codziennym i łączą w sobie funkcjonalność, wygodę i modny wygląd!

ĆWICZENIA Z GUMAMI TRENINGOWYMI

Przykładowe ćwiczenia z wykorzystaniem gum treningowych dla każdego. Pamiętaj, aby przed każdym treningiem wykonać odpowiednią rozgrzewkę!

 1. Ćwiczenie 1

  Ćwiczenie 1

  Umieść gumę na wysokości kostek i odchyl prawą nogę do boku jak najmocniej. Powtórz ćwiczenie 10 razy na każdą nogę.

 2. Ćwiczenie 2

  Ćwiczenie 2

  Umieść gumę nieco powyżej kolan i wykonaj serię 10 przysiadów. Pamiętaj o odpowiedniej postawie.

 3. Ćwiczenie 3

  Ćwiczenie 3

  Umieść gumę za plecami - chwyć lewą ręką na wysokości lędźwi a prawą nad głową. Trzymaj lewą rękę nieruchomo, natomiast staraj się wyprostować prawą rękę.

 4. Ćwiczenie 4

  Ćwiczenie 4

  Chwyć gumę lewą reką na wysokości bioder a prawą reką naciągaj opaskę w górę jak najmocniej do drugiego boku.

Zrelaksuj się i oddychaj swobodnie - to Twój czas na wyciszenie i uspokojenie się. Joga sprawia, że Twoje ciało jest bardziej wytrzymałe i elastyczne. Ale to nie tylko trening dla ciała, dzięki ćwiczeniom poprawia się przede wszystkim Twoje samopoczucie i zyskujesz więcej energii na co dzień!

 1. BLOK

  BLOK

  Optymalne wsparcie przy różnych ćwiczeniach jogi i pilatesu

 2. PODUSZKA RÓWNOWAŻNA

  PODUSZKA RÓWNOWAŻNA

  Poprawia równowagę, koordynację, siłę i krążenie

 3. OBRĘCZ DO PILATESU

  OBRĘCZ DO PILATESU

  Umożliwia efektywny i intensywny trening

 4. PIŁKA

  PIŁKA

  Wzmacnianie mięśni pleców, trening brzucha, rozluźnianie, masaż karku

CZEGO POTRZEBUJESZ?

Jeśli masz cele, potrzebujesz wytrwałości. A dzięki wytrwałości łatwiej osiągniesz swoje cele! Niech wytrzymałość stanie się częścią Twojego codziennego życia i miej oko na każdy krok!

Akcesoria

Przy odpowiedniej diecie szybko zauważysz efekty. Wystarczy kilka dobrych gadżetów kuchennych aby przekonać się, że przygotowywanie zdrowych posiłków nigdy nie było tak proste i szybkie!

FIT PRZEPISY

Ćwiczenia fizyczne to tylko połowa sukcesu! Nie zapominaj jak niezwykle ważna jest odpowiednia dieta, jeśli chcesz mieć siłę i energię do treningów a także chcesz zauważyć efekty swojego wysiłku. Na kuchnialidla.pl znajdziesz mnóstwo inspiracji do przygotowania fit posiłków, dzięki tym przepisom przekonasz się, że zdrowe jedzenie jest niezwykle smaczne i rozmaite!