Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Dobrze dobrany biustonosz to rama stylizacji. Natomiast źle dobrany biustonosz może powodować wiele problemów: nasza stylizacja może niewłaściwie się układać, biustonosz może sprawiać nam dyskomfort, ale co najważniejsze - długie noszenie nieprawidłowo dobranych biustonoszy może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.


Jakich błędów nie popełniać? Zebraliśmy dla Was cenne wskazówki!

Za ciasny lub za luźny pas pod biustem może przynieść wiele problemów. Pas pod biustem zapewnia niezbędne wsparcie dla biustonosza, dlatego tak ważne jest dobranie prawidłowego rozmiaru. Jeśli się wrzyna, prawdopodobnie wybrany model jest w zbyt małym rozmiarze. Jeśli pas pod biustem przesuwa się do góry na plecach, prawdopodobnie jest za luźny, a obwód biustonosza, który nosisz, jest za duży. Zapnij go ciaśniej lub wybierz biustonosz o mniejszym obwodzie.

Zsuwające lub wrzynające się w skórę ramiączka, to częsty błąd. Ramiączka powinny znajdować się równolegle względem siebie na plecach. Nie mogą się zsuwać ani wrzynać. Poluzuj odrobinę ramiączka, jeśli się wrzynają. Jeżeli się zsuwają – skróć je.

Odstające miseczki lub wystający z miseczki biust, spójrz jak to jest u Ciebie. Czy Twój biust wystaje ponad miseczki? W takim przypadku należy albo

zwiększyć rozmiar miseczki, albo zwiększyć obwód, jeśli pas pod biustem jest zbyt ciasny. Miseczki nie wypełniają się całkowicie? W takim razie spróbuj mniejszego rozmiaru miseczki. Jeśli pas pod biustem jest również za luźny, przymierz biustonosz o mniejszym obwodzie.

Nasza rada to:

Pamiętaj o mostku!

Musi przylegać możliwie płasko do ciała, nie powodując ucisku.