Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(
Banner

JOGA SUP

Wsiadaj na pokład!

Daj się porwać letnim trendom – Joga SUP, czyli Joga na desce! Słońce, woda, wiatr oraz wiosłowanie na stojąco sprawiają, że czujesz się bardzo blisko natury. Nic dziwnego, że są one obecnie jednymi z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Bo spędzanie czasu na desce to nie tylko świetna zabawa, ale także równowaga ciała i umysłu. Pokażemy Ci, jakiego sprzętu potrzebujesz. Chwyć za wiosła!


Lato to najlepszy czas, aby po prostu przenieść codzienny program ćwiczeń i powitanie słońca na zewnątrz. Dzięki trendowi jogi SUP, kochający wodę jogini idą o krok dalej i wykonują swoje pozycje tam, gdzie i tak wolą być latem: na wodzie. SUP służy jako pływająca mata do jogi. To łatwiejsze niż myślisz!

Deska do pływania SUP marki Mistral - jak zacząć?

5 powodów, dla których warto spróbować jogi SUP:

 • 1
  Joga SUP ćwiczy mięśnie głębokie

 • 2
  Joga SUP poprawia równowagę i koordynację

 • 3
  Joga SUP poprawia koncentrację

 • 4
  SUP Joga przenosi Cię w naturę

 • 5
  Joga SUP to świetna zabawa

  ​zarówno samemu jak i z przyjaciółmi

5 wskazówek dla początkujących SUP

1. Na początek - długość wiosła

1. Na początek - długość wiosła

Wiosło ma odpowiednią długość, jeśli - stojąc prosto przed tobą - sięga od podłogi do nadgarstka wyciągniętej do góry ręki.

2. Trzymaj wiosło prawidłowo

2. Trzymaj wiosło prawidłowo

Pióro wiosła (końcowa płetwa) jest lekko zakrzywione. Podczas wiosłowania wgięcie musi być skierowane w przeciwnym kierunku do Ciebie

3. Wejdź na deskę

3. Wejdź na deskę

Umieść deskę wystarczająco głęboko w wodzie, by płetwy nie dotykały dna. Połóż kolana na środku i płyń tak daleko, aby nie zranić się, jeśli wpadniesz do wody podczas próby wstania.

Media Highlighting

Wstań powoli ze stopami rozstawionymi na szerokość bioder i oczami skierowanymi prosto przed siebie. Aby uzyskać większą stabilność, od razu wiosłuj.

4. Naucz się wiosłować

4. Naucz się wiosłować

Stań na środku deski - na wysokości rączki. Jedną ręką przytrzymaj wiosło w górnej części uchwytu, a drugą za środek. Zanurz łopatkę wiosła całkowicie pionowo w przedniej części wody i przyciągnij się do niej.

Media Highlighting

Ważne jest mocne napięcie ciała. Gdy ostrze znajdzie się na poziomie stóp, wyciągnij wiosło z wody, aby przygotować się do następnego pociągnięcia. Zmieniaj strony, aby jechać prosto.

5. Jak wrócić na deskę z wody?

5. Jak wrócić na deskę z wody?

Podciągnij się na deskę z boku. Chwyć przeciwną stronę dla stabilności i podciągnij się. Najpierw połóż jedną nogę na desce, a następnie podciągnij się całkowicie na deskę. Uklęknij powoli, a następnie ostrożnie wstań.

Deska do pływania SUP marki Mistral - wskazówki

9 pozycji Jogi SUP

 1. Pies z głową w dół

  Pies z głową w dół

 2. Krzesełko

  Krzesełko

 3. Wojownik 1

  Wojownik 1

 1. Wojownik 2

  Wojownik 2

 2. Navasana

  Navasana

 3. Kruk

  Kruk

 1. Nawlekanie igły

  Nawlekanie igły

 2. Wzniesiony łuk

  Wzniesiony łuk

 3. Savasana

  Savasana

Na początek zacznij od łatwych pozycji!


Trudno Ci pływać na stojąco? Na początku zacznij wiosłować w pozycji siedzącej. Poćwicz wiosłowanie na desce SUP w tej pozycji, aż nabędziesz na tyle pewności siebie, aby wstać.