Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Nie wyjeżdżasz nigdzie na długi weekend i szukasz inspiracji do tego, jak spędzić ten czas w mieście? Przekonamy Cię, że nie musi być nudno. Oto kilka naszych propozycji!

Zażyj trochę kultury

Zażyj trochę kultury

W ciągu tygodnia często nie masz czasu, by szukać rozrywek kulturalnych innych niż seriale na platformach streamingowych? Majówka to świetna okazja, by to zmienić! W ciągu dnia możesz odwiedzić dawno nieodwiedzane muzeum, a na wieczór zaplanować wyjście do lokalnego teatru. 1 i 3 maja często odbywają się plenerowe koncerty i inne kulturalne wydarzenia – może to coś dla Ciebie?

Spędź czas z rodziną

Spędź czas z rodziną

Kilka wolnych dni to dobry czas na odświeżenie więzi z najbliższymi i bycie razem. Postarajcie się siadać razem do posiłków i zaplanować wspólne aktywności. Może gra w ulubioną planszówkę, na którą od dawna nie było czasu, albo układanie puzzli? Albo wspólny spacer do parku, palmiarni czy ZOO? Pomysłów jest mnóstwo!

Zadbaj o siebie

Zadbaj o siebie

W codziennym biegu często zapominamy o najważniejszym – sobie. Z okazji majówki więc śpij do oporu, kładź się wcześnie spać i odżywiaj zdrowo. Wykorzystaj zachomikowane w szafkach łazienkowych kule do kąpieli i maseczki, posmaruj się ulubionym balsamem. Zabierz się do ulubionej kawiarni albo na spacer, poczytaj książkę. Po prostu spędź cudowne chwile sama ze sobą!

Poznaj swoje miasto

Poznaj swoje miasto

Na pewno masz takie miejsca na mapie swojej miejscowości, w których dotąd nie byłaś. Zrób sobie wycieczkę! Spaceruj po nieznanych uliczkach, usiądź w ogródku napotkanej knajpki, wejdź w obcą bramę. Alternatywnie możesz odwiedzić miejsca, które bardzo lubisz, ale zwykle brakuje Ci czasu, by w nich bywać. Majówka w mieście także potrafi być ekscytująca!

Odbądź kulinarną podróż

Odbądź kulinarną podróż

Marzy Ci się daleka podróż? Wybierz się tam we własnej kuchni! W internecie znajdziesz przepisy na dania z całego świata – zrób zakupy i przygotuj dla siebie i swoich najbliższych kulinarną ucztę. Możesz też zaplanować oglądanie filmu z danego kraju, puścić odpowiednią muzykę czy poczytać książkę tamtejszego autora. Z pewnością nie zastąpi to poznawania obcej kultury na żywo, ale może być satysfakcjonującą namiastką.

Powyżej przedstawiliśmy pigułkę inspiracji, wiedzy i praktycznych porad. Mamy nadzieję, że zainspirowało Cię to do zaplanowania długiego weekendu z Lidlem. Wykorzystaj majówkę najlepiej jak potrafisz i rób to, na co masz ochotę!