Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Zbliża się jedno z najbardziej wesołych świąt w roku – Dzień Dziecka! Zastanawiasz się, jaki prezent wybrać dla młodszej pociechy, jaki dla ucznia, a co może ucieszyć nastolatka? Wierzymy, że warto postawić przede wszystkim na upominki, dzięki którym dziecko chętnie spędzą czas w ruchu i na świeżym powietrzu. Przeczytaj, jaki będzie najlepszy prezent na Dzień Dziecka dla Twojej pociechy, który będzie też wspierał jej aktywność!

Czego dowiesz się z artykułu?

  • Jaki prezent na Dzień Dziecka podarować najmłodszym?
  • Co najlepiej dać z tej okazji przedszkolakowi?
  • Jakie fajne prezenty na Dzień Dziecka można podarować dziecku w wieku szkolnym?
  • Z jakich sportowych prezentów ucieszą się nastolatki?
  • Jaki prezent na Dzień Dziecka liczy się najbardziej…?

Prezenty na Dzień Dziecka dla najmłodszych

Text And Image Section

Niewątpliwie fajnym prezentem na Dzień Dziecka dla najmłodszych mogą się okazać zabawki i sprzęt do ogrodu. Maluchy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, a różne aktywności manualne wpływają też znacznie na ich rozwój. Jeśli tylko macie możliwość, warto zainwestować we własną piaskownicę z daszkiem. Dobrym jej uzupełnieniem będzie też odpowiedni zestaw zabawek do piasku.


Jeżeli dysponujesz odpowiednią przestrzenią, możesz w prezencie na Dzień Dziecka zrobić dla malucha prawdziwy domowy plac zabaw. Najmłodsze dzieci uwielbiają się bujać na huśtawkach. To dla nich nie tylko dobra zabawa – rozwijają też bowiem w ten sposób poczucie równowagi. Warto wybrać model, który rośnie wraz z dzieckiem, np. huśtawkę 3 w 1 Playtive. Mogą z niej korzystać dzieci już od 1,5 roku.


Innym dobrym pomysłem na Dzień Dziecka będzie także np. ślizgawka dziecięca Playtive czy specjalne tipi ze zjeżdżalnią. Takie zabawki wspierają rozwój motoryki i rozwijają wyobraźnię. Doskonałym wyborem może się też okazać dmuchany zamek, w którym Twój maluch będzie się doskonale bawił przez długie godziny. Pamiętaj oczywiście, że w przypadku najmłodszych każda taka aktywność powinna się odbywać pod opieką osoby dorosłej. Ma to znaczenie ze względu na bezpieczeństwo dziecka, ale też pozwala Wam spędzać razem czas w aktywny sposób.

Prezent na Dzień Dziecka dla dziewczynki i chłopca w wieku przedszkolnym

Text And Image Section

Dzieci w wieku przedszkolnym zdobywają w zabawie wiele nowych umiejętności. Warto je w tym wspomóc, obdarowując pociechę takim prezentem na Dzień Dziecka, który będzie jednocześnie bawił i uczył! Rowerek biegowy pomoże maluchowi trenować koordynację ruchową i zachowanie równowagi. Balansowanie na nim będzie doskonałym wstępem do opanowania jazdy na zwykłym rowerze. Możesz też wybrać rowerki biegowe z czterema kołami.


Dobrym prezentem na Dzień Dziecka dla przedszkolaka może być także rowerek trzykołowy SMOBY BE FUN+ z rączką do prowadzenia. Dzięki niemu Wasze spacery zmienią się we wspólną ciekawą przygodę. Początkowo rodzic może prowadzić dziecko, a gdy pociecha opanuje pedałowanie, wystarczy zdjąć zabezpieczenia, by jeździk zamienił się w rowerek. Oryginalnym prezentem na Dzień Dziecka dla przedszkolaka mogą być też… gokarty i inne jeździki! Dzięki nim maluch ćwiczy odpowiednie reakcje poprzez zabawę i rozwija zdolności motoryczne.

Fajne prezenty na Dzień Dziecka dla dzieci w wieku szkolnym

Text And Image Section

Także dzieci w wieku szkolnym nie mogą się doczekać, kiedy będzie Dzień Dziecka! I również w ich wypadku najlepszym prezentem będzie sprzęt, który pozwoli spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Dzieci w tym wieku potrzebują odskoczni od długich godzin poświęcanych na naukę w szkole. Warto im pokazać, że istnieje alternatywa względem siedzenia przed ekranem telefonu czy komputera!


Najlepszym prezentem na Dzień Dziecka może się okazać… hulajnoga dla dzieci! Taki sprzęt gwarantuje nie tylko dobrą zabawę. Coraz więcej starszych dzieci – szczególnie takich, które są już samodzielne – korzysta z hulajnogi także np. w celu dojazdu do szkoły. Dzięki temu droga przebiega szybko i jest mniejsze ryzyko, że młody uczeń zarobi spóźnienie!


Taki prezent na Dzień Dziecka jak hulajnoga aluminiowa CRIVIT to sprzęt, który będzie służył Twojej pociesze przez lata. Ma bowiem regulowaną wysokość kierownicy, która pozwala na indywidualne dopasowanie do wzrostu dziecka. Jeśli zaś Twój szkrab chciałby zająć się jazdą na hulajnodze bardziej profesjonalnie, możesz mu podarować hulajnogę wyczynową CRIVIT. Może się okazać, że od tego czasu będzie królował w skate parkach, opanowując kolejne efektowne triki!

Sportowe „zabawki” na Dzień Dziecka dla nastolatków

Text And Image Section

A jaki prezent na Dzień Dziecka sprawi przyjemność Twojemu nastolatkowi, a jednocześnie zachęci go do aktywności fizycznej? W tym wypadku strzałem w dziesiątkę mogą się okazać łyżwowrolki młodzieżowe CRIVIT. Jazda na nich sprawia masę przyjemności, a oprócz tego doskonale rzeźbi mięśnie i wpływa na całościową kondycję młodego organizmu. Jeśli zaś Twoje dziecko tęsknym wzrokiem spogląda raczej w stronę desek, możesz go obdarować deskorolką Pennyboard od CRIVIT z kółkami wzbogaconymi diodami LED.


Najlepsze sportowe prezenty na Dzień Dziecka dla nastolatka to także różnego rodzaju sprzęty do fitnessu i treningu. Nawet jeśli młody człowiek jeszcze nie ćwiczy, warto mu zaproponować wspólną aktywność tego rodzaju. Dobry przykład działa na dzieci najlepiej – niezależnie od wieku!


Jeśli Twój nastolatek uprawia już jakiś sport, zastanów się, czy w ramach prezentu na Dzień Dziecka nie przydadzą mu się nowe, przydatne akcesoria do danej dyscypliny sportowej. Wspieranie zainteresowań Twojego dziecka to jedna z najlepszych inwestycji w jego przyszłość!

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka – to… czas, zainteresowanie, miłość

Wszystkie powyższe prezenty na Dzień Dziecka z pewnością dadzą obdarowanym radość. Jednak żeby okazały się naprawdę pełnowartościowe, konieczne jest coś jeszcze: czas spędzany z rodzicami. Wszelkie aktywności fizyczne „smakują” dużo lepiej, gdy angażuje się w nie zarówno dziecko, jak i opiekun. I nie chodzi tu tylko o wspomniany wcześniej dobry przykład. Czas spędzony z dzieckiem pozwala Ci bowiem lepiej poznać jego zainteresowania i wspólnie je rozwijać. Młody człowiek zyskuje poczucie, że jest dla rodzica naprawdę ważny i rodzic chce wejść w świat jego aktywności.


Sam podarunek materialny niech więc będzie tylko połową prezentu na Dzień Dziecka. Drugie pół – to propozycja wspólnego wyjścia na dwór i wypróbowania upominku w radosnej, rodzinnej atmosferze. Takie prezenty z czasem procentują – Twoje dziecko czuje się kochane i doceniane na co dzień, a nie tylko od święta. I to właśnie jest dla niego najcenniejsze.