Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

𝗢𝗣𝗔𝗦𝗞𝗔 𝗥𝗘𝗟𝗔𝗞𝗦𝗔𝗖𝗬𝗝𝗡𝗔 𝗡𝗔 𝗢𝗖𝗭𝗬

Z siemieniem lnianym i lawendą. Stworzona została w celu łagodzenia stresu i niepokoju. Usuwa zmęczenie i pomaga całkowicie zrelaksować się ciału i umysłowi. Może łagodzić bóle głowy.

Wykrój + etykieta

Do przeglądania pliku PDF potrzebny jest czytnik Adobe Acrobat Reader.

Potrzebujesz:

✔ Bawełnianej tkaniny - u mnie to świąteczne ręczniczki Livarno Home

✔ Wykrój - pobierz go i wydrukuj - link powyżej

✔ Flamaster lub mydełko krawieckie

✔ Igła

✔ Nić

✔ Siemię lniane

✔ Suszona lawenda (opcjonalnie)

✔ Etykieta informacyjna - pobierz ją i wydrukuj - link powyżej


Wytnij obrys wykroju i zaznacz go na tkaninie - dwa razy. Połącz kawałki tkaniny, aby równo na siebie nachodziły i do siebie przylegały. Obszyj całość zostawiając kilka centymetrów na wsypanie siemienia lnianego i lawendy. Zaszyj. Wykończ etykietą. Zrób sobie lub komuś prezent i zapakuj go wraz ze świąteczną piżamą lub pościelą czy też dobrą książką.

Poznaj ją lepiej:

👉Opaskę włóż do kuchenki mikrofalowej na 30 sekund, co sprawi, że będzie kojącym, ciepłym kompresem. Możesz przykładać ją także do innych części ciała, by się zrelaksować i uspokoić.

👉 Opaska relaksacyjna na oczy jest niezwykle łatwa w użyciu. Idealna w podróży, do drzemki i odpoczynku oczu. Umieść ją na oczach i czole, gdy chcesz spać. Subtelny zapach lawendy i delikatny nacisk lnu pomogą Ci zapaść w błogi sen.

👉 Ta opaska na oczy może być również używana ”na zimno” w celu łagodzenia bólu. Po prostu musisz włożyć ją do zamrażarki, a następnie przyłożyć do bolącego miejsca.

👉 Opaska na oczy może być stosowana w terapii relaksacyjnej ciepłem - w leczeniu zatok, ucisku i bólu zębów.