Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(
Banner

Wyjątkowe dekoracje na baby shower

Wyjątkowe dekoracje na baby shower, czyli jak zrobić tort i wózek z pieluch

Baby shower popularność zyskało przede wszystkim za granicą, jednak i w Polsce takie imprezy organizowane są coraz częściej. To nic innego jak forma spotkania z przyszłą mamą, najczęściej na kilka tygodni przed porodem, dająca możliwość sprezentowania jej potrzebnych elementów wyprawki. To także wyraz troski o jej samopoczucie i duża dawka kobiecego wsparcia w tych trudnych ostatnich tygodniach przed rozwiązaniem.


Jak wygląda baby shower? Ile kobiet, tyle możliwości! Wszystko zależy od potrzeb, chęci, sił i zainteresowań przyszłej mamy. Najczęściej takie przyjęcia organizowane są w tajemnicy przez bliskie jej osoby – czy to członkinie rodziny, czy przyjaciółki. Jednak należy pamiętać i o tym, że nie każda kobieta z takiej niespodzianki będzie zadowolona – dlatego jeśli wiecie, że wcześniej nie reagowała dobrze na takie formy świętowania, lepiej zaangażujcie ją w przygotowania, ustalanie listy gości czy przede wszystkim listy prezentów.

Dekoracje – efektowne i praktyczne

Prezenty czy przekąski to dalszy etap przygotowań. Jako pierwsze wrażenie muszą zrobić dekoracje. Powinny oczywiście trafiać w gusta przyszłej mamy, mogą także nawiązywać kolorystycznie do płci dziecka. Najlepsze dekoracje to te praktyczne – takie, które później przyszła mama będzie mogła wykorzystać. A czego nigdy dość przy noworodku? Oczywiście pieluch! Jeśli założymy, że maluszek zużyje dziennie około 8 pieluch, to rocznie potrzeba ich prawie 3 tysiące!

Text And Image Section

Wózek z pieluch

Wózek z pieluch to doskonały prezent dla przyszłej mamy i jej dzieciątka. To także efektowna dekoracja, na którą na pewno wszyscy zaproszeni goście zwrócą uwagę. Do przygotowania takiego wózka potrzebujecie oczywiście dużej liczby pieluch – najlepiej w większym rozmiarze: 2 lub 3 – będzie łatwiej je układać. Do dekoracji możecie wykorzystać krepinę, kolorowe kocyki, body niemowlęce, różnego rodzaju wstążeczki, maskotki i co tylko przyjdzie wam do głowy. Zajrzyjcie TUTAJ po dokładną instrukcję, jak stworzyć wózek z pieluch Lupilu.

Text And Image Section

Tort z pieluch

Tort z pieluch również świetnie sprawdzi się jako dekoracja i na pewno zadowoli przyszłą mamę. Do jego wykonania oprócz pieluch będziecie potrzebować także kilku ozdobnych wstążek, możecie zamówić także specjalną drewnianą dekorację z wygrawerowanym imieniem dziecka. Tort może mieć 3 piętra albo i 5 pięter, to już zależy od waszej inwencji. Zajrzyjcie TUTAJ po dokładną instrukcję, jak stworzyć tort z pieluch Lupilu.