Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
   Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

   PREZENTY DLA NAJMŁODSZYCH

   Prezent dla dziecka powinien być w pierwszej kolejności dostosowany do jego wieku. Zarówno zaawansowana zabawka dla małego brzdąca, jak i zbyt prosta dla starszego dziecka to faux-pas, które sprawi, że malec raczej nie będzie chciał się bawić naszym prezentem. Oprócz tego warto unikać zabawek, które przyprawią rodziców o ból głowy – np. wydających wyjątkowo głośne dźwięki. Dziewczynki zazwyczaj chętnie bawią się w dom i bardzo cieszą z domków wraz z miniaturowym wyposażeniem. Chłopcy częściej sięgają po wszelkiej maści pojazdy. Istnieje też kategoria uniwersalnych zabawek – np. tablice edukacyjne czy grzechotki dla najmniejszych bobasów bądź zestawy do zabawy w sklep czy kuchnię, łamigłówki i puzzle oraz książeczki dla nieco starszych dzieci. Dobrym pomysłem jest uzgodnienie z rodzicami malca, czy prezent, który mamy na oku, będzie odpowiedni dla ich pociechy – w końcu nikt nie zna dziecka tak dobrze, jak oni.

   Text And Image Section

   DREWNIANE ZABAWKI

   Kategoria drewnianych zabawek to świetny pomysł na prezent dla każdego dziecka. Wśród nich znajdują się zwykłe klocki (które znakomicie rozwijają nie tylko wyobraźnię, lecz także motorykę malca), jak też różnorodne zestawy zabawek.

   Drewniane domki, drewniane pojazdy czy drewniana kuchnia to prezenty przepiękne i trwałe. Świetnym pomysłem na prezent dla dziecka mogą być też drewniane zabawki edukacyjne (na przykład układanki, które pomagają rozwijać myślenie i spostrzegawczość). Przy okazji, unikając plastikowych zabawek, możemy być bardziej ekologiczni i dodać do prezentu walor edukacyjny.

   Text And Image Section

   SPORT

   Dzieciaki w każdym wieku uwielbiają ruch. Dlatego świetnym pomysłem na prezent dla dziecka są akcesoria sportowe dostosowane do wielu malca. Maluszkowi, który nie porusza się jeszcze zbyt sprawnie, możemy podarować rowerek biegowy, pchacz albo trójkołową hulajnogę z możliwością pchania jej przez opiekuna. Starsze dziecko ucieszy się z bardziej „dorosłej”, dwukołowej hulajnogi, wrotek lub rolek. Świetnie sprawdzą się również zestawy do gier ruchowych – nadające się do domu, gdy wręczamy prezent w chłodniejszych miesiącach, i przeznaczone do użytku na dworze, gdy za oknem jest ciepło. Dzięki nim brzdąc może się wyszaleć, a cała rodzina – zintegrować przy wspólnej zabawie.

   Text And Image Section

   PREZENTY DLA DZIEWCZYNEK

   Małe księżniczki lubią się stroić, dlatego warto przejrzeć kategorię ubranek i poszukać czegoś wyjątkowego. Dziewczynki zazwyczaj lubią również lalki i misie (szczególnie gdy dostaną do nich również akcesoria, takie jak ubranka bądź wózek), zabawy miniaturowymi domkami i wszelkie kreatywne zajęcia – dlatego dobrym pomysłem na prezent dla dziewczynki mogą być plastyczne akcesoria i kolorowanki (na początek dla dziewczynki-bobasa może to być np. tablica ze znikopisem). Wśród bardziej uniwersalnych prezentów znajdują się np. instrumenty muzyczne, układanki, gry i książeczki.

   Text And Image Section

   PREZENTY DLA CHŁOPCÓW

   Większość chłopców ucieszy się z każdego prezentu, o ile będzie miał koła. Autka, pociągi, ale też samoloty czy statki mogą być duże, małe, drewniane, zdalnie sterowane – najważniejsze, by jeździły (ewentualnie pływały lub latały). Chłopcy lubią też zabawkowe elektronarzędzia, dzięki którym mogą udawać, że majsterkują jak tata. Dla starszego chłopca fantastycznym podarunkiem może być zdalnie sterowane auto albo quadrocopter (rodzaj zabawkowego drona). Świetnym pomysłem na prezent dla chłopca są też klocki dostosowane rozmiarem do wieku malca – dla bobasa przeznaczone są klocki piankowe, dla nieco starszego brzdąca klocki magnetyczne lub duże plastikowe. Starsi chłopcy zaś kochają duże zestawy małych klocków, z których mogą wyczarowywać najróżniejsze konstrukcje.