Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(
Banner

Karta Lidl

Jak sprawić, by zakupy w Lidlu były jeszcze przyjemniejsze?

Podaruj swoim bliskim karty prezentowe do wykorzystania w każdym z naszych sklepów. Dzięki temu sami wybiorą to, co sprawia im najwięcej radości. I to się nazywa trafiony prezent!


Karty o wartościach 50, 100 i 200 złotych możesz nabyć w kasach samoobsługowych. Każda z nich jest wielokrotnego użytku, ma okres ważności 6 miesięcy, a jej saldo można w dowolnym momencie sprawdzić przez internet.

Bonus do pensji? Sposób na motywację? A może firmowy upominek na święta? Podaruj swoim pracownikom karty prezentowe do Lidla. To elegancki i zawsze trafiony prezent!

Nasza oferta jest dopasowana do Twoich możliwości. Możesz wybrać karty plastikowe o trzech różnych nominałach lub karty elektroniczne o dowolnym nominale w przedziale od 50 – 1000 PLN. Twoi pracownicy będą mogli wielokrotnie korzystać z karty podarunkowej w dowolnym z naszych sklepów stacjonarnych w całej Polsce.


Zamawiając powyżej 30 kart, napisz maila na adres kartyprezentowe@lidl.pl – skontaktujemy się z Tobą, żeby omówić wszystkie szczegóły.

SPRAWDŹ SALDO SWOJEJ KARTY

Regulamin kart

Do przeglądania pliku PDF potrzebny jest czytnik Adobe Acrobat Reader.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Sprawdź zakładkę "Karta Lidl" w Portalu Obsługi Klienta.