Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Obecnie posiadamy ponad 630 sklepów w Polsce i ponad 10 500 w 30 krajach. Wszystko to dzięki zaangażowaniu i pracy naszych pracowników, dlatego nieustannie dbamy o ich rozwój i motywację.


W Lidlu każdy pracownik objęty jest cyklem bezpłatnych szkoleń. W tym celu opracowaliśmy programy dla pracowników sklepu, magazynu i specjalistów, w których poszerzamy ich kompetencje miękkie. Dodatkowo oferujemy szkolenia z cyklu Akademia Prestige, której celem jest umożliwienie awansu wśród pracowników sklepu.


Jako odpowiedzialny pracodawca staramy się utrzymać zaangażowanie pracowników poprzez ciekawe systemy motywacyjne. Chcemy, aby praca dawała więcej, dlatego dla pracowników sklepu wprowadziliśmy program Lidersi, w których pracownicy mają szansę wygrać premie, wycieczki i inne niespodzianki.


Wiemy, jak ważne jest poszerzanie horyzontów, dlatego w Lidlu pracownicy na stanowiskach kierowniczych mają szansę wyjazdu zagranicznego na International Job Rotation. Dzięki programowi pracownicy podwyższają swoje kwalifikacje, zyskują międzynarodowe doświadczenie oraz doskonalą umiejętności języko­we.


Także ci pracownicy, którzy przy codziennych obowiązkach posługują się językiem obcym, mogą liczyć na dodatkowe wsparcie, poprzez dofinansowanie kursu języka obcego: niemieckiego lub angielskiego.


Więcej informacji o możliwościach rozwoju i stanowiskach jest dostępnych na stronie https://kariera.lidl.pl/.