Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(
Banner

PRACUJ Z NAMI!

Uważamy, że największą wartością naszej firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Dlatego naszym pracownikom, za ich wkład w rozwój firmy oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz szansę na ciekawą karierę.


Wiemy, ze stabilność zatrudnienia to podstawa. W Lidlu nie ma okresu próbnego, wszystkim pracownikom oferujemy na start umowę o pracę na minimum 12 miesięcy.


Naszym priorytetem jest bycie fair zarówno wobec obecnych, jak i przyszłych pracowników, dlatego Lidl jasno komunikuje wysokość oferowanych pensji. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących u nas w firmie na tym samym stanowisku. Ponadto już w chwili podpisania umowy firma zobowiązuje się do podwyżki.


Jednak o naszej pozycji na rynku pracy w Polsce decyduje nie tylko atrakcyjne – wyższe od średnich zarobków w handlu – wynagrodzenie, ale również szereg dodatkowych świadczeń.


Nasi pracownicy objęci są prywatną opieką medyczną, której miesięczny koszt to symboliczna złotówka. Oznacza to, że każdy spośród nich ma możliwość skorzystania z porad specjalistów oraz bogatego pakietu badań i zabiegów ambulatoryjnych w ponad 900 placówkach medycznych na terenie całego kraju. W ramach programu Lidl dla Rodziny, również najbliżsi naszych pracowników mogą zostać objęci opieką medyczną w bardzo korzystnej cenie. Firma oferuje również możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego wraz z całą rodziną.


W trosce o zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy Kartę Multisport Plus, która umożliwia nieograniczony dostęp do 4 000 obiektów sportowych w Polsce i ponad 25 rodzajów aktywności. Pracownicy mają możliwość wykupienia pakietu dla osoby towarzyszącej czy karty basenowej dla dzieci w specjalnej cenie. Dodatkowo centrach dystrybucyjnych wprowadziliśmy dla pracowników opiekę fizjoterapeutyczną.


Wiemy, że małe smakołyki dają dużo radości, dlatego oferujemy wszystkim pracownikom owocowe i warzywne przekąski. Zapewniamy też nieograniczony dostęp do kawy, herbaty oraz dodatków. Dodatkowo pracownicy magazynów mogą liczyć na obiady za 1zł.


Do bogatego pakietu socjalnego dochodzą bony i paczki świąteczne oraz bony okolicznościowe. Przed świętami Bożego Narodzenia pracownikom przekazywane są prezenty lub bony, natomiast dzieciom pracowników paczki świąteczne. Uznaniem cieszy się także program „wyprawka dla pierwszoklasisty” i „wyprawka dla maluszka”.


Wspieramy naszych pracowników w dodatkowych aktywnościach sportowych i charytatywnych. Fundujemy naszym pracownikom udział w wybranych imprezach biegowych, pokrywając opłatę wpisową jak i dojazd środkami komunikacji publicznej na wydarzenie. Organizujemy turniej piłki halowej. Jako firma Lidl angażujemy się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Poland Business Run, Wielkanocnej i Świątecznej Zbiórki Żywności. Co roku nasi pracownicy mają możliwość wzięcia udziału w bożonarodzeniowej akcji Spełniamy Marzenia, w której przygotowujemy prezenty dla podopiecznych z Domów Dziecka.