Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Wiertarki i akcesoria

75 produktów
Wyświetlone produkty 48 / 75 produktów

Wysokiej jakości narzędzia do domu i rzemiosła: Wiertarki firmy LIDL

Przeprowadzka, renowacja lub budowa półki w ramach hobbystycznego rzemiosła: Każdy wie, jak niezbędna w domu jest wiertarka. Wiertarki są narażone na duże obciążenia i potrzebują mocnych silników, aby móc wiercić w betonie i ścianach. Wiertarka nadaje się nie tylko do wiercenia otworów, wiele modeli ma do zaoferowania jeszcze więcej.

Niezależnie od tego, czy jest to klasyczna wiertarka, wiertarka udarowa czy wiertarka udarowa: W sklepie internetowym LIDL znajdziesz odpowiednie narzędzie do każdego celu - z akumulatorem i bez. Oczywiście LIDL oferuje również wysokiej jakości akcesoria do wiercenia, zapewniające doskonałe wrażenia z majsterkowania.

Wysokiej jakości wiertarki z LIDL: Odpowiedni model do każdego celu

Wiertarka to narzędzie, którego nie powinno zabraknąć w żadnym gospodarstwie domowym, ponieważ ta praktyczna maszyna może być używana jako narzędzie ręczne do wykonywania szerokiego zakresu czynności. Tutaj podsumowaliśmy dla Ciebie najważniejsze zalety wiertarek i akcesoriów LIDL:

  • Łatwa obsługa i oszczędność czasu: Dzięki różnym typom wiertarek, takim jak wiertarka udarowa, wiertarka elektryczna lub wiertarka udarowa LIDL, możesz wykonać swoje prace ręczne w mgnieniu oka.
  • Do różnych modeli wiertarek dostępna jest szeroka gama wysokiej jakości akcesoriów, takich jak akumulatory, wkładki do kluczy nasadowych lub odpowiednie przystawki do mieszania farb lub szlifowania metalu. Odkryj wysokiej jakości akcesoria w świetnej cenie online w LIDL.
  • Maksymalna elastyczność: W asortymencie LIDL znajdziesz odpowiednią maszynę do każdych wymagań. Wiertarka kątowa jest kompaktowa i poręczna. Wiertarka udarowa może być elastycznie wykorzystywana jako narzędzie uniwersalne. Wiertarka udarowa wkracza do działania tam, gdzie inne maszyny nie są w stanie poradzić sobie z dalszym wierceniem.

Zabawa w rękodzieło z LIDL: Znajdź wiertło, które najbardziej Ci odpowiada

Szeroka gama produktów LIDL oferuje odpowiednią maszynę spełniającą indywidualne wymagania. Kompaktowe wiertarko-wkrętarki stołowe, wiertarki udarowe lub młoty akumulatorowe renomowanych marek, takich jak PARKSIDE: W LIDL znajdziesz szeroką gamę wiertarek wraz z odpowiednimi akcesoriami.


Wiertarka udarowa i akumulatorowa wiertarka udarowa

Wiertarka udarowa to uniwersalne urządzenie, którego nie powinno zabraknąć w żadnym gospodarstwie domowych. Wiertarka udarowa to dobry wybór do wiercenia w materiałach takich jak metal, drewno czy plastik . W razie potrzeby funkcję udaru można łatwo wyłączyć, dzięki czemu wiertarka udarowa może być używana jako klasyczna wiertarka. Wiertarka udarowa - z akumulatorem lub bez - jest kompaktowa, poręczna, a także umożliwia szybką i bezwysiłkową pracę. Wygodnie leży w dłoni, a dzięki innowacyjnemu akumulatorowi może towarzyszyć użytkownikowi w pracy przez wiele godzin.


Jednak w przypadku pracy z betonem wiertło udarowe osiąga swoje granice, ponieważ w tym przypadku wymagana jest wyjątkowo duża siła nacisku, a mechanika wiertła udarowego jest również poddawana maksymalnym naprężeniom.


Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka

Najpopularniejszym elektronarzędziem obok wiertarki udarowej i wiertarki udarowej jest kompaktowa akumulatorowa wiertarko-wkrętarka. Za pomocą tego narzędzia można nie tylko wkręcać śruby, lecz także wiercić w metalu, drewnie lub miękkich materiałach dzięki funkcji udaru. Podobnie jak konwencjonalna wkrętarka akumulatorowa, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa posiada również przełączane obroty w lewo/prawo, wysokiej jakości metalowy uchwyt wiertarski i bezstopniową regulację prędkości. Wydajne akumulatorowe klucze udarowe są idealne do montażu opon samochodowych lub motocyklowych.


Młotowiertarka

Jeśli szukasz najlepszej wiertarki do betonu, muru i kamienia naturalnego, młotowiertarka - z akumulatorem lub bez - jest właściwym wyborem. Za jej pomocą można młotkować, dłutować i wiercić w twardych materiałach równie łatwo jak w drewnie. Mocne uderzenia tej wiertarki są generowane przez mechanizm młota pneumatycznego. Podczas pracy nie trzeba używać własnej siły, ponieważ wiertarka udarowa wbija się w beton nawet bez nacisku.


Znajdź idealne akcesoria do każdej wiertarki

Wiertarki - niezależnie od tego, czy są zasilane akumulatorem, sprężonym powietrzem, czy klasycznie zasilane z sieci - są naprawdę wydajne tylko wtedy, gdy są używane z odpowiednimi akcesoriami wysokiej jakości. W LIDL znajdziesz idealne akcesoria do swojej wiertarki lub narzędzi akumulatorowych. Wymienny uchwyt wiertarski do wierteł z chwytem okrągłym i sześciokątnym, uchwyt wiertarski szybkomocujący, uchwyt wiertarski z wieńcem zębatym lub adapter uchwytu wiertarskiego. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zapewnienia doskonałej jakości majsterkowania. Jako akcesoria do wiertarek LIDL oferuje również zestawy wierteł, które można przechowywać w praktycznym pudełku.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wiertarek i akcesoriów LIDL

Skrót "SDS" oznacza "Special Direct System" i jest systemem mocowania elektronarzędzi. Przystawka SDS umożliwia szybką i beznarzędziową wymianę narzędzi, np. dłut lub wierteł. System SDS-plus nie różni się znacząco od systemu SDS. Zasadniczo służy temu samemu celowi, ale został dostosowany do cięższych i bardziej wydajnych urządzeń.

Większość urządzeń waży od 1,5 do 5 kilogramów. Ciężkie maszyny ważą 6 kilogramów lub nawet więcej. Zwróć szczególną uwagę na ciężar wiertła podczas pracy nad głową.


Wprowadź swoje doskonałe doświadczenia związane z majsterkowaniem do swoich czterech ścian. W branży „zrób to sam” życie codzienne często wymaga wydajnego narzędzia, na przykład celem wykonania małych otworów w drewnie lub ścianach – i najlepszych akcesoriów. Wybierz online z naszej szerokiej gamy elektronarzędzi i znajdź najlepszą wiertarkę udarową, akumulatorowy klucz udarowy lub wydajną wiertarkę udarową do swoich celów. Chcesz urządzić profesjonalny warsztat w domu, na przykład ze stołem warsztatowym lub wysokiej jakości lampami roboczymi - w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz