Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Poduszki ogrodowe

38 produktów
  Wyświetlone produkty 24 / 38 produktów

  Poduszki na siedziska

  Poduszki na siedziska do mebli ogrodowych to pozycja obowiązkowa dla entuzjastów relaksu na świeżym powietrzu. Dzięki tapicerowanym poduszkom na siedziska i do oparcia siedzenie stanie się o wiele wygodniejsze i bardziej swobodne. A czym byłby leżak bez poduszek? Tutaj znajdziesz poduszki na siedziska w różnych kształtach i kolorach - mamy także odpowiednie poduszki na Twój leżak czy krzesło.


  Wyjątkowo wygodne krzesło ogrodowe: Tak udoskonalisz swoje meble ogrodowe za pomocą poduszek na krzesła

  1. Jakie rodzaje poduszek na siedzenia są dostępne?
  2. Co wziąć pod uwagę przy zakupie?
  3. Sposoby, dzięki którym poduszki do siedzenia pozostaną piękne przez długi czas.

  Jakie rodzaje poduszek na siedziska są dostępne?

  Krzesła ogrodowe wykonane z drewna, tworzywa lub metalu są praktyczne i często dobrze wyglądają. Jednak powierzchnie siedziska są dość twarde i mogą stać się niewygodne podczas siedzenia przez dłuższy czas. Siedzenie stanie się wyjątkowo komfortowe dzięki wygodnym poduchom do siedzenia na meble ogrodowe. Obejmują one całą przestrzeń do siedzenia, a także oparcie krzesła lub powierzchnię do leżenia. Wytrzymała tapicerka pozwala wygodnie siedzieć przez długi czas - nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby spędzać długie godziny w ogrodzie czy to podczas przedłużonych wieczorów przy grillu czy spotkań towarzyskich. Wybór poduszek jest tak duży, jak sam wybór mebli ogrodowych:

  • Poduszki na fotele
  • Poduszka pod ławkę ogrodową
  • Poduszki na leżaki
  • Różne poduszki na krzesła do krzeseł z wysokim oparciem, z niskim oparciem i prostych krzeseł ogrodowych

  Co wziąć pod uwagę przy zakupie?

  Pasujące poduszki są już często dostarczane wraz z meblami ogrodowymi, zwłaszcza jeśli wybrano cały zestaw mebli ogrodowych składający się ze stołów i krzeseł, takich jak krzesła z niskim oparciem. Jeśli nie masz jeszcze poduszek do siedzenia lub jeśli chcesz wymienić obecne poduszki na nowe, te aspekty pomogą Ci przy doborze odpowiedniego artykułu.


  Materiał

  Pokrycie wielu poduszek do siedzenia wykonane jest z wytrzymałego poliestru. Poliester jest łatwy do czyszczenia, szybko schnie, jest odporny na rozdarcie i długo zachowuje swój kolor. Niektóre poduszki do siedzenia są z materiałów, które mają również przyjemną zawartość bawełny.


  Dopasowanie

  Maksymalny komfort jest możliwy tylko wtedy, gdy nowe poduszki i tapicerka mają odpowiednie wymiary. Zarówno wysokość i szerokość oparcia, jak i głębokość siedziska lub powierzchni do leżenia w przypadku poduszek leżakowych należy zmierzyć przed zakupem.


  Grubość tapicerki

  W idealnym przypadku nowe poduszki na siedzenia są przyjemnie miękkie. Komfortowa tapicerka w dużej części składa się ze stabilnego rdzenia wykonanego z poliuretanu. Grubość tapicerki można dobrać indywidualnie.


  Dodatkowe wyposażenie

  Regulowane paski na oparcia i sznurki do wiązania sprawią, że poduszki trzymają się idealnie na krześle, dzięki czemu nic się nie ześlizgnie ani nie spadnie, nawet jeśli kilka razy wstaniesz. W niektórych modelach pokrowiec można nawet łatwo zdjąć dzięki kilku zamkom i wyprać w pralce.


  Styl

  Poduszki na siedziska i poduszki na krzesła ogrodowe występują w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Możesz więc znaleźć odpowiedni wariant dla każdego stylu i każdego gustu:

  • Kolorowa kratka
  • Śródziemnomorskie paski
  • Ozdobny wzór z kwiatami
  • Prosty w pięknych, jednolitych kolorach
  • Z modnym pikowaniem


  Wiele poduszek na ławki i siedziska jest dostępnych w kilku wersjach, dzięki czemu poduszki tapicerskie można również łączyć ze sobą w różnych kolorach. Tworzy to wesoły, kolorowy, ale harmonijny wygląd zestawu do siedzenia.


  Text And Image Section

  Sposoby, dzięki którym poduszki do siedzenia pozostaną piękne przez długi czas

  Jeśli pokrowce poduszek na siedziska są zdejmowane lub całą poduszkę siedziska można prać bezpośrednio, z tej możliwości należy regularnie korzystać. W przeciwnym razie należy przestrzegać następujących zasad. Najlepiej zdejmować pokrowce po użyciu i przechowywać je w specjalnie zaprojektowanym schowku, na przykład, gdzie będą chronione przed deszczem, wilgocią i kurzem. Zawilgocone tapicerki i poduszki należy dokładnie wysuszyć przed schowaniem, aby zapobiec rozwijaniu się pleśni i powstawaniu plam od pleśni. Poduszki na siedziska powinny być przechowywane w suchym miejscu najpóźniej do jesieni.