Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
       Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

       Krzesła ogrodowe

       1 produkt

       leżaki ✓ składane krzesła ✓ fotele ogrodowe ✓ poduszki do siedzenia i nie tylko: Skompletuj swoje meble ogrodowe już teraz!

        1. product-grid-box-link-100342511
         Rendered: 2022-09-22T11:15:47.000Z
         LIVARNO home Krzesło sztaplowane Valencia, szary

         LIVARNO home Krzesło sztaplowane Valencia, szary

         Cechy: oparcia boczne imitujące drewno
         Wymiary: ok. 58 x 90 x 56 cm (szer. x wys. x gł.)

         329,00
         Dostępne od zaraz
        Wyświetlone produkty 1 / 1 produkt

        Krzesła ogrodowe


        Krzesła ogrodowe stanowią podstawowe wyposażenie każdego ogrodu. Niezależnie od tego, czy jest to wyjątkowo wygodny fotel ogrodowy, czy proste krzesło składane. Dzięki odpowiedniej przestrzeni do siedzenia ogród stanie się jeszcze bardziej przytulny i praktyczny. Dlatego znajdziesz u nas duży wybór krzeseł i foteli ogrodowych wykonanych z drewna, tworzywa i metalu.


        Krzesła ogrodowe i nie tylko - możliwość siedzenia w ulubionym miejscu na świeżym powietrzu


        1. Jakie rodzaje krzeseł ogrodowych są dostępne?

        2. Jakie materiały są odpowiednie?

        3. Jakie właściwości są zaletą?


        Jakie rodzaje krzeseł ogrodowych są dostępne?


        Przy ładnej pogodzie rodzina i przyjaciele gromadzą się w ogrodzie, na balkonie, tarasie, przy grillu, kawie i cieście lub na przyjęciu urodzinowym. Można również samemu usiąść wygodnie na krześle ogrodowym, aby poczytać, popracować czy po prostu odpocząć.


        Wybór krzeseł ogrodowych jest tak różnorodny, że można znaleźć odpowiednie krzesło na każdą potrzebę. Klasyczny zestaw do siedzenia wokół stołu ogrodowego? A może szykowne fotele z polirattanu do przytulnej strefy wypoczynkowej w zacisznym zakątku ogrodu? Praktyczny leżak lub sofy ogrodowe do opalania i relaksu? Lub łatwe do przechowywania krzesła składane i do układania w stos?

        Typowe przykłady krzeseł ogrodowych:

        • Leżak

        • Fotel ogrodowy

        • Krzesło składane

        • Fotel

        • Krzesło bujane


        Jakie materiały są odpowiednie?


        Krzesła do ogrodu muszą wytrzymać warunki pogodowe, być solidne i stabilne. Aby spełnić te wymagania, stosuje się przede wszystkim trzy materiały: drewno, tworzywo sztuczne i aluminium.


        Krzesła ogrodowe wykonane z drewna


        Szczególnie popularne są meble ogrodowe wykonane z drewna akacjowego, eukaliptusowego lub tekowego. Dzięki swojej szczególnej twardości te rodzaje drewna umożliwiają użytkowanie krzeseł na zewnątrz. Drewniane krzesła nadają ogrodowi lub balkonowi przytulny, ciepły, śródziemnomorski wygląd, co dodatkowo podkreślają dopasowane poduszki na siedziska i do oparcia.


        Krzesła ogrodowe z tworzywa sztucznego


        Krzesła wykonane z plastikowej siatki, zwanej polirattanem, są szeroko rozpowszechnione i szczególnie tanie. Materiały te są odporne na warunki atmosferyczne, mróz i promieniowanie UV. Można je również łatwo czyścić wodą. W połączeniu z kilkoma ładnymi poduszkami tworzą wygodne zestawy do siedzenia i zestawy mebli ogrodowych o nowoczesnym wyglądzie.

        Krzesła ogrodowe z aluminium


        Lekkie, wytrzymałe i oczywiście odporne na warunki atmosferyczne: Metalowe aluminium urzekają również jako materiał na meble ogrodowe. Dzięki prostemu pokryciu tekstylnym krzesła ogrodowe będą nie tylko wygodne, ale także eleganckie. Stanowią wygodne siedzisko nawet bez dodatkowej tapicerki czy poduszek. Ponadto można je schować, aby zaoszczędzić miejsce, ponieważ w większości są to składane krzesła do układania w stos.


        Text And Image Section

        Krzesła ogrodowe powinny nie tylko ładnie wyglądać w ogrodzie, ale także być łatwe w użyciu. Dotyczy to również jak najłatwiejszego składania lub możliwości przechowywania. Fotele i krzesła do układania w stos można ustawiać jedno na drugim, aby zaoszczędzić miejsce, a następnie po prostu przykryć, aby zabezpieczyć je przed wilgocią i kurzem. Fotele i krzesła składane często można złożyć jednym ruchem, a następnie przechować je przez zimę w bezpiecznych i suchych warunkach w piwnicy lub garażu.


        Kolejnym ważnym aspektem jest indywidualny komfort, jaki zapewniają krzesła ogrodowe. Dla każdego komfort siedzenia oznacza coś innego. Oprócz tapicerki z poduszkami do siedzenia dobry komfort siedzenia zapewniają również krzesła ogrodowe i leżaki, których oparcia można indywidualnie regulować w kilku pozycjach. Dzięki temu na każdą okazję można dobrać idealną pozycję do siedzenia lub leżenia. Szczególnie wygodne i popularne pod tym względem są krzesła z wysokim oparciem w postaci elastycznych krzeseł relaksacyjnych z aluminium. Ponieważ składają się do małych rozmiarów i są łatwe w transporcie, nadają się również do użytku podczas podróży i biwakowania.