Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
     Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

     OSZCZĘDZAJ Z LIDL PLUS!

     Skanuj kartę Lidl Plus przy każdych zakupach, uzupełniaj swój pasek postępu w aplikacji i otrzymuj dodatkowe kupony. Za osiągnięcie każdego progu otrzymasz kupon!

     1. Karta Lidl Plus

      Karta Lidl Plus

      Skanuj kartę Lidl Plus przy każdych zakupach!

     2. Pasek postępu

      Pasek postępu

      Sprawdzaj swój pasek postępu w aplikacji w sekcji „Start” i obserwuj, jak Twoje zakupy zbliżają Cię do dodatkowych kuponów.

     3. Zakładka "Kupony"

      Zakładka "Kupony"

      Dodatkowe kupony znajdziesz w zakładce „Kupony” – aktywuj je przez wizytą w sklepie!

     *Zapłacona cena kupionych produktów zwiększa poziom paska postępu. Zwroty produktów zmniejszają poziom paska postępu. Jeśli na skutek zwrotu pasek postępu obniży się poniżej progu uzyskania kuponu, utracisz kupon, który nie został wcześniej aktywowany lub wykorzystany.


     Z Programu Kupon Plus wyłączone są następujące produkty: napoje alkoholowe, w tym piwa; wyroby tytoniowe, papierosy elektroniczne, pojemniki zapasowe oraz ich części, jak również rekwizyty tytoniowe; produkty lecznicze; preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia piersią. Szczegóły w regulaminie TUTAJ.

     Pobierz regulamin programu "Kupon Plus"

     Do przeglądania pliku PDF potrzebny jest czytnik Adobe Acrobat Reader .