Karta Dużej Rodziny w Lidlu

Duża rodzina to duże potrzeby, a z Lidlem duże oszczędności. Już od 1 sierpnia posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymają rabat w wysokości 10% kupując:

  • świeże owoce i warzywa z Ryneczku Lidla,
  • chleby i bułki Chrupiące z Pieca,
  • artykuły chemiczne marki W5,
  • produkty kosmetyczne marki Cien,
  • produkty marki Kuchnia Lidla,
  • słoiczki dla dzieci Bobovita, Bebiprima, Hipp i Lupilu.

Jak można otrzymać rabat?:

  1. Należy być posiadaczem Karty Dużej Rodziny.
  2. Rabat przysługuje na produkty objęte akcją.
  3. Rabat wynikający z niniejszej promocji może być sumowany z innymi rabatami lub uprawnieniami uzyskanymi w ramach innych promocji, chyba że w zasadach danej akcji określono inaczej.
  4. W celu skorzystania z Rabatu, posiadacz Karty Dużej Rodziny powinien przed dokonaniem płatności za zakupy w sklepie Lidl poinformować kasjera, że posiada Kartę Dużej Rodziny i chciałby na jej podstawie skorzystać z rabatu oraz okazać Kartę wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy).

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj oraz w sklepach Lidl.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Program jest realizowany przez Związek Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz firm oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu. Lidl jako partner programu oferuje specjalne promocje dla posiadaczy karty we wszystkich swoich sklepach w Polsce.