Karta Dużej Rodziny w Lidlu

Duża rodzina to duże potrzeby, a z Lidlem duże oszczędności. Już od 1 sierpnia posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymają rabat w wysokości 10% kupując:

 • świeże owoce i warzywa z Ryneczku Lidla,
 • chleby i bułki Chrupiące z Pieca,
 • artykuły chemiczne marki W5,
 • produkty kosmetyczne marki Cien,
 • produkty marki Kuchnia Lidla,
 • słoiczki dla dzieci Bobovita, Bebiprima, Hipp i Lupilu,
 • produkty marki Crownfield,

 

Jak można otrzymać rabat?:

 1. Należy być posiadaczem Karty Dużej Rodziny.
 2. Rabat przysługuje na produkty objęte akcją.
 3. Rabat wynikający z niniejszej promocji może być sumowany z innymi rabatami lub uprawnieniami uzyskanymi w ramach innych promocji, chyba że w zasadach danej akcji określono inaczej.
 4. W celu skorzystania z Rabatu, posiadacz Karty Dużej Rodziny powinien przed dokonaniem płatności za zakupy w sklepie Lidl poinformować kasjera, że posiada Kartę Dużej Rodziny i chciałby na jej podstawie skorzystać z rabatu oraz okazać Kartę wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy).

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj (PDF) oraz w sklepach Lidl.

 

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Program jest realizowany przez Związek Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz firm oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu. Lidl jako partner programu oferuje specjalne promocje dla posiadaczy karty we wszystkich swoich sklepach w Polsce.

CROWNFIELD TANIEJ Z KARTĄ DUŻEJ RODZINY

Crownfield dołącza do promocji Karty Dużej Rodziny!