Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-06-14T08:07:34.000Z

4015752494157

Talbot-Torro Zestaw do badmintona "Family"

W zestawie: 4x rakieta, 3x piłka, 1x siatka
 

196,28
Dostępne od zaraz

Talbot-Torro Zestaw do badmintona "Family"

Znana niemiecko-brytyjska marka Talbot-Torro słynie z dużego wyboru wysokiej jakości zestawów do badmintona. Czas na mecz deblowy z zestawem rodzinnym. Zestaw rodzinny składa się z 4 rakiet do badmintona (dwóch rakiet w skróconej wersji juniorskiej 53 cm i dwóch normalnych rakiet dla dorosłych 66,5 cm), 3 lotek z tworzywa sztucznego z korkowymi końcówkami i teleskopowej siatki o regulowanej wysokości. Dzięki regulowanej wysokości słupków teleskopowych, siatkę można również indywidualnie dostosować do wzrostu dzieci. Rakiety dla dzieci są specjalnie dostosowane do potrzeb dzieci od 5 lat. Krótsze (53 cm) rakiety mają mniejszy uchwyt i umożliwiają dzieciom lepsze posługiwanie się. Dzięki temu łatwiej i szybciej uczą się techniki uderzeń. A dzięki świeżym kolorom rakiet, nawet najmłodsi podążają za trendem. Rakiety mają solidną konstrukcję wykonaną z hartowanej stali, zamkniętego trójnika i twardego sznurka wielowłóknowego.

Lotki z tworzywa sztucznego są przy dostawie dobrze zabezpieczone w opakowaniu. Zestaw siatki zawiera siatkę, słupki, odciągi i kołki. Kompletny zestaw jest dostarczany z instrukcją gry w wysokiej jakości torbie transportowej z zamkiem błyskawicznym i paskiem o regulowanej długości. Firma Talbot-Torro została założona przez brytyjskiego mistrza badmintona Dereka Talbota, który po swoich aktywnych dniach jako zawodnik był nadal bardzo zaangażowany w popularyzację tego sportu. Talbot-Torro jest obecnie zdecydowanym liderem rynku rekreacyjnego badmintona w Europie i oferuje doskonały stosunek jakości do ceny.

Dane techniczne

  • marka: Talbot-Torro
  • typ: badminton
  • materiał: stal, drewno; worek: poliester, PVC, PP; lotki: PP, PVC, guma
  • obszar zastosowania: wewnątrz, na zewnątrz
  • wymiary (dł. x szer. x wys.): 730 x 230 x 70 mm
  • waga: 1504 g