Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-06-02T04:00:40.000Z

4713375365600

Synca Pistolet do masażu "KiTTa", do całego ciała

Zastosowanie: całe ciało
Rodzaj masażu: głęboki masaż wibracyjny

Z 6 nasadkami
W zestawie etui podróżne

929,00

DOSTAWA GRATIS

Dostępne od zaraz

Synca Pistolet do masażu "KiTTa", do całego ciała

Nasz pistolet do masażu KiTTa jest zawsze na miejscu – i zapewnia doskonały masaż punktowy! Bezprzewodowy masażer wibracyjny nadaje się do uniwersalnego zastosowania. Dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz, rozluźnia napięte mięśnie, wspomaga krążenie krwi i przyspiesza regenerację. Możesz określić intensywność i wybrać jedną z 6 różnych nasadek do masażu różnych części ciała.

Skuteczny masaż i regeneracja

Ból mięśni? Stwardniała tkanka? Czy to po uprawianiu sportu, czy z powodu nieprawidłowego obciążenia, dzięki ukierunkowanemu użyciu pistoletu do masażu KiTTa można uwolnić napięcie lub zrosty w tkance łącznej na całym ciele. Głęboko działający masaż wibracyjny z prędkością do 3000 uderzeń na minutę wspomaga krążenie krwi, zmniejsza mleczan, zwiększa mobilność i masuje prawie każdą część ciała z najwyższą precyzją.

Wszechstronne zastosowanie na całym ciele

Pistolet do masażu KiTTa jest wyposażony w sześć wymiennych nasadek, które są idealnie dopasowane do danego obszaru zastosowania. Dzięki sześciu poziomom intensywności, które można łatwo regulować na wyświetlaczu za pomocą jednego przycisku, można dostosować zabieg do indywidualnych preferencji. W praktycznym etui transportowym KiTTa, wraz z nasadkami i ładowarką, można łatwo zabrać ze sobą w podróż lub na zajęcia sportowe, aby w każdej chwili rozpieszczać się skutecznym masażem.

Opis produktu

  • możliwość stosowania na całym ciele
  • 6 nasadki
  • głęboki masaż wibracyjny
  • w zestawie etui podróżne

akcesoria: 6 nasadek, kabel do ładowania, etui podróżne


Wymiary

  • ok. 27,5 x 10 x 25 cm (dł. x szer. x wys.)


Waga

  • ok. 685 g