Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-06-15T04:11:51.000Z

4000885601435

Schildkröt Uchwyt do brzuszków i pompek

Cechy: wysokiej jakości uchwyt do brzuszków i pompek jest idealnym wsparciem dla ukierunkowanego i precyzyjnego treningu mięśni brzucha.

147,99
Dostępne od zaraz

Schildkröt Fitness Uchwyt do brzuszków i pompek

Wysokiej jakości uchwyt do brzuszków i pompek jest idealnym wsparciem dla ukierunkowanego i precyzyjnego treningu mięśni brzucha. Wbudowana przyssawka (Ø 12,5cm) umożliwia łatwe i szybkie mocowanie na płaskich powierzchniach, zapewnia stabilność i bezpieczne trzymanie. Podpory zapewniają maksymalny komfort bez zbędnych bolesnych ucisków, dzięki czemu trening jest jeszcze przyjemniejszy. Nowy uchwyt do brzuszków i pompek posiada 3-stopniową regulację wysokości dla zapewnienia indywidualnego, ergonomicznego dopasowania i szerokiej gamy zastosowań.

Dopasuj uchwyt do swojego wzrostu, aby móc trenować wygodnie i bezproblemowo. Dzięki niewielkiej wadze i poręcznym rozmiarom, uchwyt do brzuszków i pompek jest idealnym urządzeniem do prowadzenia ukierunkowanego treningu mięśni brzucha w każdym miejscu i o każdej porze.

Dane techniczne

  • marka: Schildkröt
  • wymiary produktu (szer. x gł. x wys.): 275x140x170 mm
  • waga netto: 645 g
  • materiał: stal, NBR, ABS

Zawartość zestawu

  • 1x uchwyt do brzuszków i pompek