Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-02-16T14:00:04.000Z

Schildkröt Fitness Trenażer ud / Leg Trainer

Z prętami pokrytymi pianką dla dodatkowego komfortu podczas treningu
Materiał: FE, NBR, PE, PVC
Waga: ok. 635 g

  • Trenażer ud z solidną stalową sprężyną
  • idealny do wzmacniania mięśni nóg (przywodzicieli, zginaczy nóg itp.)
105,18
Dostępne od zaraz

»Trenażer ud / Leg Trainer« Schildkröt Fitness

Wysokiej jakości trenażer ud z solidną stalową sprężyną i prętami pokrytymi pianką zapewnia wyjątkowy komfort treningu i optymalne wzmocnienie mięśni nóg (przywodzicieli, zginaczy nóg itp.).

Od 2013 roku w szerokim asortymencie artykułów fitnessowych marki Schildkröt można znaleźć bogaty wybór małego sprzętu do fitnessu, przeznaczonego do użytku domowego i zastosowań mobilnych. Firma Schildkröt, z uwagi na wysoki stopień rozpoznawalności, bardzo szybko wyrobiła sobie rynkową pozycję w branży fitness. Obecnie renomowani partnerzy handlowi zaspokajają rynek małego sprzętu do fitnessu produktami marki Schildkröt. Ponadto, firma Schildkröt została uznana ostatnio i po raz drugi z rzędu za „Najlepszego producenta” roku w kategorii „fitness” przez niemieckich sprzedawców na kartach magazynu sportowego SAZ.

7 lat po rynkowej premierze niemiecka marka o bogatych tradycjach kompletnie odświeża swoją obecność w segmencie fitness, prezentując nową, dynamiczną i atrakcyjną koncepcję opakowań na rok 2020. Nowy wygląd optymalnie dostosowuje się do aktualnych trendów i warunków rynkowych.

W trakcie kompleksowego relaunchu marki firmie Schildkröt udało się pozyskać obecnie najlepszego niemieckiego biatlonistę – Arnda Peiffera, który objął funkcję nowego ambasadora marki. Peifffer – urodzony w Dolnej Saksonii Bawarczyk z wyboru – posiada w swoim dorobku wiele medali, olimpijskich wiktorii (m.in. złoto olimpijskie w sprincie na 10 km z 2018 roku z Pjongczangu) i tytułów mistrza świata. Za swoje osiągnięcia w sezonie 2018/19 aktualny mistrz świata został również nagrodzony Złotą Nartą, która wśród niemieckich narciarzy uważana jest za najwyższe wyróżnienie.

Firma Schildkröt oferuje różnorodne metody treningowe i instrukcje dla swoich produktów fitness. Wystarczy zeskanować kod QR na opakowaniu lub wejść na naszą stronę internetową, aby uzyskać dostęp do porad i filmów szkoleniowych.


Opis produktu
  • trenażer ud z solidną stalową sprężyną i prętami pokrytymi pianką dla dodatkowego komfortu treningu
  • idealny do wzmacniania mięśni nóg (przywodzicieli, zginaczy nóg itp.)
  • wszechstronne urządzenie siłowe umożliwia również dodatkowe ćwiczenia mięśni klatki piersiowej i ramion

Zawartość zestawu
  • trenażer ud

Materiał
  • stal (FE), kauczuk butadienowo-akrylonitrylowy (NBR), polietylen (PE), polichlorek winylu (PVC)


  •  
Wymiary
  • ok. 530 x 145 x 160 mm (szer. x wys. x gł.)

Waga
  • ok. 635 g
Oberschenkel Trainer / Leg Trainer