Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-02-23T16:13:52.000Z

Russell Hobbs Wok / Patelnia / Rondel / Garnek aluminiowy Blue Marble

Średnica: różne warianty
Rodzaje kuchenek: wszystkie, również indukcyjne

(5)

od
59,90
Dostępne od zaraz

Russell Hobbs Aluminium Nightfall Collection Blue Marble

Wok 28 cm

Jeśli kuchnia jest sercem Twojego domu, musisz mieć pewność, że używane akcesoria kuchenne są praktyczne i niezawodne. Wyczaruj pyszne posiłki dla całej rodziny dzięki temu solidnemu i wytrzymałemu wokowi od Russell Hobbs® ze stylową powłoką nieprzywierającą Nightfall i średnicą 28 cm. Idealny do codziennego użytku. Poręczny wok w eleganckim i atrakcyjnym ciemnoniebieskim stylu marmurowym jest idealny do większości typów płyt grzewczych, w tym indukcyjnych. Dzięki żaroodpornej powierzchni zewnętrznej i wygodnemu uchwytowi z bakelitu, wok Russell Hobbs® został zaprojektowany z myślą o bezpiecznej obsłudze. Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie rodziny, ten wok jest w 100% wolny od PFOA, więc podczas gotowania nie są uwalniane żadne szkodliwe chemikalia.

Wymiary

Ø 28 cm

Rondel 16 / 18 / 20 cm

Jeśli kuchnia jest sercem Twojego domu, musisz mieć pewność, że używane akcesoria kuchenne są praktyczne i niezawodne. Wyczaruj pyszne posiłki dla całej rodziny dzięki temu solidnemu i wytrzymałemu rondlowi od Russell Hobbs® ze stylową powłoką nieprzywierającą Nightfall i średnicą 16 cm / 18 cm / 20 cm. Idealnie nadaje się do codziennego użytku. Poręczny rondel w eleganckim i atrakcyjnym ciemnoniebieskim stylu marmurowym jest idealny do większości typów płyt grzewczych, w tym indukcyjnych. Dzięki żaroodpornej powierzchni zewnętrznej i wygodnemu uchwytowi z bakelitu rondel Russell Hobbs® został zaprojektowany z myślą o bezpiecznej obsłudze. Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie rodziny, ten rondel jest w 100% wolny od PFOA, więc podczas gotowania nie są uwalniane żadne szkodliwe chemikalia.

Wymiary

  • 16 cm (Ø)
  • 18 cm (Ø)
  • 20 cm (Ø)

Patelnia 20 / 24 / 28 / 30 cm

Jeśli kuchnia jest sercem Twojego domu, musisz mieć pewność, że używane akcesoria kuchenne są praktyczne i niezawodne. Wyczaruj pyszne posiłki dla całej rodziny dzięki tej solidnej i wytrzymałej patelni od Russell Hobbs® ze stylową powłoką nieprzywierającą Nightfall i średnicą 20 cm / 24 cm / 28 cm / 30 cm. Jest idealna do codziennego użytku. Poręczna patelnia w eleganckiej i atrakcyjnej konstrukcji z ciemnego niebieskiego marmuru jest idealna do większości rodzajów płyt kuchennych, w tym indukcji. Dzięki żaroodpornej powierzchni zewnętrznej i wygodnemu uchwytowi patelnia Russell Hobbs® została zaprojektowana z myślą o bezpiecznej obsłudze. Zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie rodziny, ta patelnia jest w 100% wolna od PFOA, więc podczas gotowania nie są uwalniane żadne szkodliwe chemikalia.

Wymiary

  • 20 cm (Ø)
  • Ø 24 cm
  • Ø 28 cm
  • 30 cm (Ø)

Garnek 24 cm

Jeśli kuchnia jest sercem Twojego domu, musisz mieć pewność, że używane akcesoria kuchenne są praktyczne i niezawodne. Wyczaruj pyszne posiłki dla całej rodziny dzięki temu solidnemu i wytrzymałemu garnkowi od Russell Hobbs® ze stylową powłoką nieprzywierającą Nightfall i średnicą 24 cm. Idealny do codziennego użytku. Poręczny garnek w eleganckim i atrakcyjnym ciemnoniebieskim stylu marmurowym jest idealny do większości typów płyt grzewczych, w tym indukcyjnych. Dzięki żaroodpornej powierzchni zewnętrznej i wygodnemu bakelitowemu uchwytowi, ten garnek Russell Hobbs® został zaprojektowany z myślą o bezpiecznej obsłudze. Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie rodziny, ten garnek jest w 100% wolny od PFOA, więc podczas gotowania nie są uwalniane żadne szkodliwe chemikalia.

Wymiary

Ø 24 cm