Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-04-29T10:18:12.000Z

6926427695398

UWAGA:

Ten artykuł jest niestety niedostępny.
Podobne produkty znajdziesz tutaj.

Masterpro Patelnia do serwowania z pokrywką Ø 28 cm, z kolekcji Modesta Amaro

Średnica: 28 cm
Rodzaje kuchenek: wszystkie
Grubość dna: 3,8 mm
 

✓ Brak gorących punktów dla równomiernego i szybkiego gotowania
✓ Uchwyt z czarnym wykończeniem soft-touch
✓ Umożliwia gotowanie bez olejów i tłuszczów

169,00
Niedostępny online

Masterpro Brytfanna z kutego aluminium, z pokrywką, 28 cm

Masterpro, profesjonalizm i skuteczność w kuchni.
Gotuj jak prawdziwy szef kuchni z kolekcją Masterpro by "Modest Amaro", najbardziej kompletnymi i profesjonalnymi akcesoriami kuchennymi, wykonanymi z wysokiej jakości materiałów, innowacyjnych technologii i awangardowego wzornictwa, aby gotować zrównoważone i zdrowe potrawy, oszczędzając czas i energię, idealne, aby rozwijać swoje umiejętności gastronomiczne i cieszyć się niezwykłymi rezultatami z rodziną i przyjaciółmi. Odmień swoją kuchnię dzięki patelniom i rondlom ze stali nierdzewnej i kutego aluminium, specjalnie zaprojektowanym, aby zatrzymywać ciepło i równomiernie je rozprowadzać. Dzięki temu można tworzyć dania, które są gotowane z uwagą i czasem, zachowując kolory, aromaty i smaki potraw. Zwiększ swoje doświadczenie kulinarne w domu dzięki narzędziom kuchennym, które maksymalizują doświadczenie, abyś mógł wykorzystać całą swoją wiedzę i zastosować w praktyce wszystkie sztuczki profesjonalnych szefów kuchni. Dopraw swoją kuchnię z Masterpro!
 

Brytfanna z kolekcji Masterpro wykonana z kutego aluminium, unikalnego materiału o grubym dnie, który sprzyja szerokiej dystrybucji ciepła bez gorących punktów dla równomiernego i szybkiego gotowania potraw, oszczędzając czas i energię. Profesjonalne patelnie z powłoką nieprzywierającą marki ILAG, która umożliwia gotowanie bez olejów i tłuszczów, przyczyniając się do zdrowej i zbilansowanej diety oraz zapobiegając przywieraniu składników do powierzchni patelni i pojawianiu się bakterii dla bezpiecznego gotowania. Odporna na zarysowania i ścieranie powłoka pozwala na powolne gotowanie bez obaw o przypalenie potrawy. Dzięki kompozycji wolnej od PFOA i toksyn, patelnia jest idealnym naczyniem do wszystkich rodzajów przepisów. Podstawa indukcyjna rozprowadza ciepło po całej patelni i nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, zarówno indukcyjnych, szklano-ceramicznych, gazowych, elektrycznych jak i halogenowych. Patelnia z wylewkami po bokach i ergonomiczną rączką z powierzchnią soft touch dla wygodnego i mocnego chwytu, w kolorze eleganckiej czerni, która pasuje do reszty patelni i wzbogaca Twoją kuchnię. Łatwy do czyszczenia, zaleca się mycie ręczne, aby przedłużyć żywotność produktu.

Opis produktu

  • wykonane z kutego aluminium dla równomiernej dystrybucji ciepła
  • powłoka nieprzywierająca ILAG Pemium, wszechstronny system 3-warstwowy z bardzo odporną warstwą wierzchnią
  • nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych
  • uchwyt z czarnym wykończeniem soft-touch
  • płaska pokrywa z sylikonowym wykończeniem
  • pojemność: 3370 ml
  • bez PFOA


Materiał

  • kute aluminium


Wymiary

  • ok. 28 x 7 x 38 cm


Waga

  • ok. 1300 g