Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-04-29T10:19:12.000Z

4056489376590

lupilu® Oddychające pieluchy PREMIUM 4 (8-16 kg), 92 sztuki

 system przewiewnych kanalików
skóra pupy oddycha
superchłonne do 12h
ze wskaźnikiem wilgotności

Bezpieczny wybór: 0% alergenów, 0% perfum, 0% lateksu, 0% chloru, neutralne dla mikrobiomu

Pieluchy zostały przebadane dermatologicznie w Instytucie Dermatest oraz posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

57,90
Dostępne od zaraz

Dlaczego warto wybrać oddychające pieluszki Lupilu PREMIUM?

 

Pierwsze pieluchy dla noworodka powinny spełniać kilka ważnych funkcji. Po pierwsze: dbać o jego komfort i spokojny sen. Po drugie: zapewniać mu bezpieczeństwo użytkowania. Po trzecie: wspierać rozwój maluszka, który każdego dnia coraz lepiej poznaje świat – pełzając, siadając, raczkując i stawiając pierwsze kroczki. To zadanie dla miękkich, elastycznych i wytrzymałych pieluszek!

Jakie pieluszki wybrać więc na start? Dzięki Lupilu PREMIUM ta decyzja jest wyjątkowo prosta: stawiasz na produkt przygotowany z myślą o najważniejszych potrzebach dziecka, odpowiadający na najwyższe oczekiwania rodziców!

 

3 INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

 

Nowe, ulepszone pieluszki Lupilu PREMIUM wykorzystują aż 3 innowacyjne technologie:

TECHNOLOGIA AIR-TUBES

Przewiewne kanaliki pomagają skórze oddychać. Szybko i równomiernie odprowadzają wilgoć z dala od skóry Twojego maluszka, dzięki temu zapewniają mu komfort i nie narażają na dodatkowe podrażnienia.

TECHNOLOGIA LONG-LASTING ABSORPTION

Czy dzień, czy noc, pieluszki Lupilu PREMIUM zapewniają długotrwałą chłonność aż do 12 godzin! Wszystko to za sprawą nowoczesnej technologii long-lasting absorption, która odpowiada za wysoką skuteczność wchłaniania wilgoci.

TECHNOLOGIA FAST DRY

Gdy chodzi o komfort Twojego dziecka liczy się skuteczność i szybkość działania! Pieluszki Lupilu PREMIUM wyposażone zostały w technologię fast dry, która zapewnia 2 x szybsze wchłanianie wilgoci (w porównaniu z poprzednimi pieluszkami Lupilu, bez technologii fast dry), aby skóra maluszka pozostała sucha i zdrowa.

Bezpieczeństwo

0%

PERFUM

W celu zminimalizowania ryzyka reakcji alergicznych produkt nie zawiera substancji zapachowych.

0%

CHLORU

Pieluszki wyprodukowano bez użycia chloru cząsteczkowego.

0%

LATEKSU

W celu zapobiegania podrażnieniom i alergiom skóry dziecka pieluchy nie zawierają lateksu.

0%

ALERGENÓW

Pieluszki nie zawierają żadnego z 26 alergenów sklasyfikowanych przez UE.

WYGODA i FUNKCJONALNOŚĆ

CHŁONNOŚĆ AŻ DO 12 GODZIN

Chłonność do 12 godzin to spokojnie przespana noc. Pieluszki Lupilu PREMIUM dbają o to, aby nic nie zakłócało snu Twojego maluszka.

NEUTRALNE DLA MIKROBIOMU

Pieluchy Lupilu PREMIUM są neutralne dla mikrobiomu skóry Twojego dziecka. Wszystko to w trosce o jego delikatną skórę, która potrzebuje najlepszej opieki.

MIĘKKOŚĆ I DELIKATNOŚĆ

Skóra noworodka jest bardzo delikatna i skłonna do podrażnień. Dzięki pieluchom Lupilu PREMIUM dostarczasz swojemu maluszkowi komfortu na cały dzień i noc. Delikatna i przewiewna powłoczka zadba o jego wrażliwą skórę.

WSKAŹNIK WILGOTNOŚCI

Lupilu PREMIUM to także komfort rodziców. Dlatego jeśli zastanawiasz się, kiedy najlepiej zmienić pieluszkę, z Lupilu PREMIUM nie musisz już tego robić. Wskaźnik wilgotności sam wskaże Ci idealny moment na wymianę pieluszki.

ELASTYCZNE FALBANKI

Nic nie powinno stawać na przeszkodzie dobrej zabawie, dlatego tak ważna jest chłonność pieluszki Twojego dziecka. Elastyczne falbanki pieluszek Lupilu PREMIUM zapewniają dodatkową ochronę przed przeciekaniem.

RZEPY MULTIFLEX

Każdy ruch maluszka to prawdziwy test wytrzymałości dla pieluch. Rzepy multiflex zapewniają lepszą przyczepność i wytrzymałość, aby pozwolić Twojemu dziecku na swobodne eksplorowanie świata.

GWARANCJA - CERTYFIKATY

Certyfikaty potwierdzające badania wykonane w niezależnych laboratoriach to spokój rodziców i bezpieczny wybór dla ich maluszków!

Instytut Matki i Dziecka

POZYTYWNA OPINIA INSTYTUTU MATKI I DZIECKA

Jako rodzic chcesz mieć pewność, że pieluszka Twojego dziecka jest bezpieczna. Pieluszki Lupilu PREMIUM posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, dlatego to jakość na której możesz polegać.

Dermatest

PRZEBADANY W INSTYTUCIE DERMATEST

Gdy chodzi o Twoje dziecko stawiasz na najwyższą jakość. Dlatego pieluszki Lupilu PREMIUM zostały przetestowane przez niemiecki Instytut Dermatest. Pozytywna opinia, jaką otrzymały, jest gwarancją najwyższej jakości dostarczanej Twojemu dziecku!

lupilu list.png1649143447978