Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-02-08T14:46:21.000Z

LEGO® Friends 41715 Furgonetka z lodami

Liczba części: 84
Wiek: 4+

Dla małych budowniczych
Uniwersalna zabawka
Wielogodzinna zabawa w odgrywanie ról

64,49
Dostępne od zaraz

LEGO® Friends 41715 »Furgonetka z lodami«

Podaruj małym konstruktorom, którzy lubią kulinarną zabawę, słodki upominek w postaci zestawu LEGO® Friends Furgonetka z lodami (41715). Ten letni zestaw LEGO Friends zapewnia wiele godzin zabawy dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 lat, udających, że sprzedają lody i spędzają czas z przyjaciółmi.

Ta wielostronna zabawka dla dzieci zawiera wózek na lody z kącikiem wypoczynkowym na świeżym powietrzu. Zestaw zawiera minilaleczki Andreę i Roxy z LEGO Friends oraz uroczą figurkę psa, zabawkowe jedzenie, czyli loda i lizaka lodowego, kość dla psa i zabawkowe pieniądze. Dzieci zatrzymują furgonetkę z lodami LEGO Friends, aby kupić pyszny smakołyk, ale najpierw muszą oddać pieniądze, aby Roxy mogła złożyć zamówienie, zanim dołączą do Andrei i Dasha przy stoliku. Nie zapomnij dać smakołyk cierpliwemu szczeniakowi!

Z zabawkami LEGO od 4 lat budowanie jest dziecinnie proste. Maluchy mogą zbudować tę odlotową furgonetkę z lodami, układając klocki na wytrzymałym klocku startowym. Zabawa zaczyna się od razu, ponieważ każdy worek klocków zawiera figurkę i pojazd LEGO. Ta lodziarnia LEGO dla dzieci w wieku od 4 lat zawiera interaktywną, cyfrową instrukcję budowania dostępną w bezpłatnej aplikacji z instrukcjami budowania LEGO, dzięki czemu konstruktorzy w każdym wieku mogą powiększać, obracać i oglądać model w specjalnym trybie ducha, co dodatkowo urozmaica zabawę. Jest to również wspaniały prezent na każdą wyjątkową okazję!

Samochód ma ponad 11 cm wysokości, 13 cm długości i 7 cm szerokości, dzięki czemu małe rączki mogą z łatwością jeździć nim po okolicy.


Opis produktu

  • kreatywny prezent dla chłopców i dziewcząt od 4 lat
  • zawiera 2 figurki LEGO® Friends i psa
  • dziecko może udawać, że serwuje lody lub spotyka się z przyjaciółmi
  • prezent na każdą okazję dla dzieci, które lubią bawić się w sklep i budować pojazdy
  • zestawy do zabawy 4+ zawierają elementy startowe zapewniające bardzo łatwe, wspaniałe budowanie
  • 11 cm wysokości, 13 cm długości i 7 cm szerokości
  • cyfrowa instrukcja budowania zapewnia jeszcze większą przyjemność z budowania
  • rekomendacja dotycząca wieku: od 4 lat


Ostrzeżenia

UWAGA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 3 roku życia. Ryzyko uduszenia się. Drobne elementy.


LEGO, logo LEGO, minifigurka, DUPLO, logo DUPLO, BIONICLE, logo BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo LEGENDS OF CHIMA, DIMENSIONS, logo DIMENSIONS, logo FRIENDS, logo MINIFIGURKI, MINDSTORMS, logo MINDSTORMS EV3, MIXELS, logo MIXELS, NINJAGO, logo NINJAGO, NEXO KNIGHTS i logo NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi grupy LEGO i zostały użyte w niniejszym dokumencie za wyraźną zgodą. ©2022 The LEGO® Group.