Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Rendered: 2024-02-24T03:56:03.000Z

HABAU Szafka ogrodowa Kompakt, 45 x 45 x 91 cm, szara

Kolor: szary
Materiał: drewno
Wymiary: ok. 45 x 45 x 91 cm (dł. x szer. x wys.)
(19)

Metalowy dach chroni przed deszczem i pogodą
Dach służy również jako miejsce do przechowywania
W zestawie regał i płyta podstawy

599,00

DOSTAWA GRATIS

Dostępne od zaraz

HABAU Szafka ogrodowa Kompakt, 45 x 45 x 91 cm, szara

Szukasz małej szafki ogrodowej na balkon lub taras? A może po prostu potrzebujesz zajmującego mało miejsca uzupełnienia przy grillu? Szafa ogrodowa „Kompakt” firmy HABAU to świetny sposób na przechowywanie małych przedmiotów i narzędzi.

Czy to w ogrodzie, przy grillu, czy po prostu jako szafka na drobne narzędzia: szafa ogrodowa oferuje miejsce do przechowywania na dwóch poziomach. Dołączoną półkę można opcjonalnie włożyć na dwóch różnych wysokościach. Szafka jest zaprojektowana w stylu wiejskim i doskonale pasuje do sielskiej serii HABAU. Może być również doskonale stosowana jako uzupełnienie innych szafek serii. Tylna ścianka szafki jest niezwykle stabilna i składa się nie tylko z płyty wiórowej lub płyty z drewna prasowanego. Płyty tworzące tylną ścianę zapewniają więc zwiększoną stabilność – zwłaszcza przy wietrze i pogodzie. Jej metalowy dach chroni przed deszczem lub pogodą i jednocześnie stanowi niewielką powierzchnię roboczą – potrzebne narzędzia są zawsze w zasięgu ręki bezpośrednio pod nim.

Ale szafka jest chroniona przed wilgocią nie tylko od góry: jej nóżki są również pokryte nakładkami z tworzywa sztucznego, które zapobiegają przenikaniu wilgoci z podłogi. Cała szafka jest wstępnie pomalowana na kolor szary. W celu ostatecznej obróbki należy ją pomalować bezbarwną bejcą lub inną farbą chroniącą przed warunkami atmosferycznymi, aby była trwale zabezpieczona przed wilgocią. Należy pamiętać, że jest to produkt naturalny. Kolor może się zatem nieznacznie różnić w zależności od egzemplarza. Podane wymiary 45 x 45 x 91 cm to wymiary zewnętrzne.


Opis produktu

  • mała kompaktowa szafka ogrodowa jest idealnym uzupełnieniem na balkonie
  • nadaje się również jako dodatkowe miejsce do przechowywania na tarasie do grilla
  • z wyjmowaną półką
  • z metalowym blatem do grilla stołowego itp.
  • wymiary zewnętrzne: 45 x 45 x 91 cm


Materiał

  • drewno

Wymiary

  • wymiary zewnętrzne: ok. 45 x 45 x 91 cm (dł. x szer. x wys.)
  • powierzchnia podstawy: ok. 37 x 37 cm (dł. x szer.)
  • grubość ścianki: 10 mm


Waga

  • ok. 11,5 kg


Ostrzeżenia

Aby zabezpieczyć materiał przed wilgocią, szafkę ogrodową należy zaimpregnować farbą chroniącą przed warunkami atmosferycznymi lub bejcą do drewna.