Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Zimowe zabawy

1 produkt

Odkryj przedmioty w kategorii Zimowe zabawy

Wyświetlone produkty 1 / 1 produkt

"Choć śnieżne zimy zdarzają się coraz rzadziej, nie zapominamy o sankach, nartach i łyżwach. Zimowe zabawy na śniegu to nie tylko wielka frajda, ale także niepowtarzalna szansa na wzmocnienie odporności. Nawet jeśli zima w mieście niewiele różni się od jesieni, zawsze możemy na kilka dni wyjechać w góry, gdzie przydadzą się ciepły kombinezon, śniegowce, rękawice i oczywiście sanki. Dzieci uwielbiają rzucać się śnieżkami i turlać „z górki na pazurki”. Warto jednak pamiętać, że podczas ujemnych temperatur trzeba szczególnie zadbać o komfort termiczny najmłodszych, dlatego przed wyjazdem na zimowe ferie, warto wybrać się do Lidla.


Gry i zabawy zimowe to doskonała okazja do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, którzy także lubią dokazywać w białym puchu. Warto nauczyć się jeździć na łyżwach i na nartach. Te sporty zimowe wymagają zaopatrzenia się – obok sprzętu i odzieży termicznej – także w kask, a w przypadku nart czy snowboardu, również w gogle. Najwyższej jakości akcesoria do zabaw na śniegu i sportów zimowych dostępne są w korzystnych cenach w sklepach sieci Lidl."