Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
         Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

          "To one ożywiają pomieszczenia, nadają charakteru balkonom, zdobią tarasy i personalizują ogrody. Rośliny koją nerwy, sprzyjają relaksowi i wypełniają wnętrza naszych domów oraz przestrzeń wokół nich wyjątkowymi kolorami i cudownymi zapachami.

          Rośliny do domu powinny harmonijnie komponować się z wnętrzami oraz sprzyjać oczyszczaniu powietrza. Rośliny na balkon lub taras muszą być dobrze dopasowane do wielkości zewnętrznych części domu, doskonale znosić zmienne warunki atmosferyczne i zachwycać ciekawymi formami. Rośliny ogrodowe, jedno i wieloroczne, to nasi sprzymierzeńcy w aranżowaniu ciekawych przestrzeni wokół domu. Wybierając rośliny do ogrodu, rośliny zielne czy rośliny na skalniak należy tak zaplanować ich sadzenie, by rabatki, zielniki i skalniaki cieszyły oko przez cały rok.

          W LIDLU można znaleźć wyjątkowe rośliny doniczkowe, zarówno gatunki cieszące się największą popularnością, jak i te mało znane – wszystkie w doskonałej formie i gotowe do upiększenia domu, balkonu, tarasu lub ogrodu."