Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
       Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

       Profesjonalne wyposażenie kuchni

       1 produkt

       Odkryj przedmioty w kategorii Profesjonalne wyposażenie kuchni

       1. product-grid-box-link-100348713
        Rendered: 2022-09-22T08:23:56.000Z
        Dostawa gratis
        SILVERCREST Dozownik dystrybutor do piwa SBD 60 A1, 5 l, schładzanie 3 do 6°C
        (1)

        SILVERCREST Dozownik dystrybutor do piwa SBD 60 A1, 5 l, schładzanie 3 do 6°C

        Do: dostępnych na rynku beczek do 5 litrów
        Temperatura: 3 do 6°C
        Cechy: wyświetlacz temperatury LED

        579,00
        Dostępne od zaraz
       Wyświetlone produkty 1 / 1 produkt

       "Profesjonalny sprzęt kuchenny nie jest zarezerwowany jedynie dla lokali gastronomicznych. Warto go mieć także w domowej kuchni, gdzie najczęściej przygotowujemy potrawy. Najwyższej jakości profesjonalne wyposażenie kuchenne dostępne w Lidlu pomoże nam poczuć, że nawet nasza mała przestrzeń może zamienić się w godny polecenia lokal, w którym serwuje się najlepsze posiłki. Każdemu przyda się małe AGD (mikser, blender), wyciskarka do świeżych i zdrowych soków, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy i wielofunkcyjny robot kuchenny. Profesjonalny sprzęt gastronomiczny z Lidla, to gwarancja najwyższej jakości w najniższej cenie.


       Wyposażenie nowoczesnej kuchni w urządzenia i akcesoria to radość gotowania i pieczenia. To możliwość realizowania najbardziej wyszukanych przepisów oraz eksperymentowania z egzotycznymi składnikami. Im więcej profesjonalnych akcesoriów kuchennych mamy pod ręką, tym bardziej urozmaicone menu jesteśmy w stanie zaoferować naszym domownikom. Różnych rozmiarów noże pozwolą odpowiednio pokroić mięso i inne składniki obiadu, a profesjonalny robot kuchenny pomoże w równoczesnym przygotowywaniu deseru. Zapraszamy do Lidla – tu znajdziecie najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt kuchenny na każdą kieszeń."