Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Place zabaw

5 produktów

Odkryj przedmioty w kategorii Place zabaw

Wyświetlone produkty 5 / 5 produktów

"Place zabaw dla dzieci to miejsca, w których młodsi i starsi mogą oddawać się beztroskiej zabawie, trenować swoją sprawność fizyczną oraz rozwijać wyobraźnię. Wyposażenie placów zabaw powinno gwarantować małym użytkownikom atrakcji maksymalne bezpieczeństwo.

Każdy plac zabaw musi być stabilny i wytrzymały, wykonany z najwyższej jakości materiałów. Zarówno drewniany, jak i plastikowy plac zabaw mogą spełniać wszelkie standardy bezpieczeństwa, pod warunkiem, że wszystkie elementy konstrukcji i wyposażenia zostały odpowiednio zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych. Idealny plac zabaw jest atrakcyjny dla dzieci w różnym wieku i łatwy do rozbudowania o kolejne komponenty: różnego rodzaju huśtawki, linki do wspinaczki czy karuzele.

LIDL oferuje swoim klientom atrakcyjne wyposażenie placów zabaw dla dzieci, charakteryzujące się ponadprzeciętną trwałością i wysoką estetyką. Wszystkie elementy idealnie wkomponują się w przydomowe place zabaw i będą służyły ich użytkownikom przez długie lata."