Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Komputery i akcesoria

3 produkty
Wyświetlone produkty 3 / 3 produkty

Komputery i akcesoria

Komputery są istotną częścią codziennego życia. W Internecie szukasz ofert i informacji. Na komputerze wykonujesz prace biurowe i domowe. Gramy w gry, słuchamy muzyki, a wieczorem oglądamy film. Aby wszystko działało komfortowo, potrzebujesz nie tylko odpowiedniego komputera, lecz także odpowiednich akcesoriów, od zestawów słuchawkowych po myszy. Czasami konieczna jest tylko wymiana kabla. W Lidlu znajdziesz szeroki wybór komputerów, laptopów i akcesoriów PC w atrakcyjnych cenach.

Komputer jako system: Jakie komputery są dostępne?

Są poszukiwane w pracy i w czasie wolnym. Wybierając komputer, należy zatem zwrócić szczególną uwagę na jego funkcje, wydajność i akcesoria. W Lidlu można znaleźć różne produkty, od notebooków po komputery do gier:

 • Komputery All-in-One to kompletne komputery stacjonarne zawierające ekran komputera. Komputer jest zintegrowany z monitorem lub podstawką. Komputery All-in-One są jednymi z najpopularniejszych komputerów roboczych ze względu na ich kompaktowość. Zajmują mało miejsca, nie plączą kabli i oszczędzają energię. Technologia zainstalowana w systemie jest zwykle zaprojektowana tak, aby oszczędzać energię przy wysokiej wydajności. Typowe rozmiary wyświetlaczy wahają się od 23,8 do 27 cali. Jest to od 60,5 do 68,58 centymetrów. Rozdzielczość wyświetlacza wynosi 1920 x 1080 pikseli, a pamięć robocza od 8 do 16 gigabajtów.
 • Komputery stacjonarne składają się tylko z komputera. Do pracy z nimi potrzebne są akcesoria, takie jak monitor, klawiatura i mysz. Do odtwarzania dźwięku wymagane są głośniki lub zestaw słuchawkowy. Zaletą stacjonarnego komputera stacjonarnego jest jego wysoka wydajność. Można go rozbudować o dowolne elementy. Możliwe jest podłączenie wielu monitorów. Sprzęt taki jak karta graficzna, karta dźwiękowa lub dodatkowa pamięć RAM są po prostu zintegrowane z komputerem typu tower. Od 16 do 32 gigabajtów pamięci RAM to idealne rozwiązanie dla komputerów do gier i multimediów. Dyski twarde mają pojemność od 128 do 1000 gigabajtów.
 • Laptopy i notebooki są faworytami dla każdego, kto chce być elastyczny ze swoim komputerem. Zabierasz laptopa do szkoły, na biurko lub na kanapę. Kompaktowa konstrukcja urządzenia zapewnia wszystko, czego potrzebujesz. Możesz od razu zacząć pisać, słuchać muzyki lub oglądać film. W większość gier można również grać na laptopie. Typowe rozmiary ekranów wynoszą od 13 do 17 cali. Jest to od 33,02 do 43,18 centymetrów. Można go ładować za pomocą kabla. Akumulator zapewnia działanie w podróży. Specjalne notebooki gamingowe są wyposażone bezpośrednio do gier, netbooki do wygodnego użytkowania w podróży, a ultrabooki zapewniają szczególnie wysoką wydajność przy niewielkiej wadze i kompaktowej konstrukcji.
 • Tablety i urządzenia konwertowalne to małe, wszechstronne urządzenia do pracy w podróży. Komputer konwertowalny jako komputer hybrydowy to laptop, który staje się tabletem dzięki mechanizmowi składania lub przesuwania. Dzięki zintegrowanemu ekranowi i klawiaturze lub ekranowi dotykowemu w tabletach, wszystkie prace można wykonać szybko. Zaletą minisów jest ich konstrukcja i waga. Akcesoria PC nie są potrzebne.

Akcesoria od adapterów po myszy

Do komputera stacjonarnego wymagany jest odpowiedni monitor i zestaw klawiatura-mysz. Wersje all-in-one można uzupełnić o głośniki komputerowe. Komputer można zoptymalizować za pomocą komponentów sprzętowych, takich jak zewnętrzny dysk twardy. Router WLAN to jeden z podstawowych elementów inteligentnego domu. Adaptery, kable i myszy można tanio kupić w Lidlu w sklepie internetowym. Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni dyskowej lub chcesz być mobilny ze swoimi danymi, niedroga pamięć USB 3.0 będzie dla Ciebie pomocna.

Wybierz na przykład dysk twardy SSD. Lekki i wytrzymały, zużywa mniej energii i zapewnia większą moc. 256 GB SSD jest już wystarczające do przetwarzania tekstu. Dysk SSD o pojemności 512 GB oferuje więcej przestrzeni dyskowej i jest już odpowiedni do gier. Oprócz innych komponentów PC, gracze zwracają również uwagę na pamięć krótkotrwałą RAM. W przypadku gier intensywnie korzystających z grafiki, optymalne jest około 32 GB pamięci RAM. Jeśli korzystasz z komputera tylko okazjonalnie, 8 GB RAM w zupełności wystarczy. Do regularnej pracy biurowej z programami Office i arkuszami kalkulacyjnymi powinno to być 16 GB RAM. Czy na komputerze brakuje dodatkowego połączenia? Użyj koncentratora USB-C jako kolejnego portu.

Z dodatkowymi komponentami do indywidualnego komputera PC

Kalkulatory są wszędzie, ale mają bardzo różne funkcje. Podczas gdy jedna osoba korzysta z urządzenia tylko sporadycznie i jest bardziej w ruchu z telefonem komórkowym, druga musi pracować przy klawiaturze przez cały dzień. W takim przypadku potrzebne są dwa monitory jako akcesoria komputerowe lub dodatkowy dysk twardy SSD o pojemności 512 GB.


W Lidl możesz zoptymalizować swój komputer. Poszukaj w Internecie odpowiednich kabli, adapterów i zestawów słuchawkowych. Wybierz komputer z najszybszym procesorem i akcesoriami do gier lub zdecyduj się na nowy notebook z dyskiem półprzewodnikowym SSD 512 GB, który uzupełni Twój komputer typu tower.


Upewnij się, że wszystkie komponenty są kompatybilne. Dotyczy to również oprogramowania. Systemy operacyjne takie jak Windows 11 mogą być instalowane na komputerach Apple Mac tylko w ograniczonym zakresie. Aby to zrobić, potrzebny jest kreator Boot Camp. Następnie można przełączać się między systemami MacOS i Windows. Może to być konieczne, na przykład, jeśli potrzebujesz specjalnych programów do pracy.


Kryteria zakupu komputera

Przed podjęciem decyzji o wyborze urządzenia należy zadać sobie pytanie, do czego właściwie jest ono potrzebne: Czy ma być używany do pracy? Czy chcesz używać go w drodze? A może interesujesz się głównie grami? Pomoże to zawęzić poszukiwania najlepszego komputera dla Ciebie, ile GB pamięci RAM potrzebujesz i czy chcesz mieć dodatki, takie jak dysk lub wiele portów USB. Zwróć również uwagę na następujące aspekty:

 • procesor to rdzeń komputera - wszystkie obliczenia przebiegają za jego pośrednictwem, a wysokiej jakości procesory są idealne do gier i multimediów
 • pamięć robocza do 32 GB RAM na potrzeby gier
 • dysk twardy o pojemności ponad 128 GB
 • wysokiej jakości karta graficzna
 • wystarczająca liczba portów USB w formatach USB-A i USB-C
 • ergonomicznie dostosowana klawiatura
 • dodatki, takie jak gniazdo WLAN, jeśli chcesz podłączyć komputer do routera WLAN za pomocą kabla
 • system operacyjny jako podstawa Twoich możliwości


Duży wybór - niskie ceny: Komputery i akcesoria w Lidlu

Akcesoria takie jak klawiatura, adapter i kabel USB nie muszą być drogie. W sklepie internetowym Lidl dostępny jest szeroki wybór sprzętu, za pomocą którego można indywidualnie zoptymalizować komputer. Znajdziesz tu 16 GB pamięci RAM, dyski SSD o pojemności 1000 GB i nośniki pamięci, takie jak pamięci USB 3.0. Oprócz akcesoriów komputerowych można również kupić całe komputery z systemem Windows 11 lub złożyć systemy PC. Nowy monitor do gier Full HD z Lidla dostarczany jest bezpośrednio do domu.