Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Instrumenty muzyczne dla dzieci

5 produktów

Odkryj przedmioty w kategorii Instrumenty muzyczne dla dzieci

Wyświetlone produkty 5 / 5 produktów

"Porzekadło mówi: szukaj przyjaciół gdzie śpiewają, źli ludzie pieśni nie znają. Zamiłowanie do muzyki warto pielęgnować w dzieciach od samego początku. Już kobietom w ciąży zaleca się słuchanie muzyki, która ma działać uspokajająco na dziecko. Kiedy maluch przychodzi na świat, rozpoznaje znajome dźwięki i szybciej zasypia. Muzyka towarzysząca dziecku na co dzień powinna sprawiać mu radość, dlatego warto kupować zabawki muzyczne dla dzieci.


Drewniane instrumenty muzyczne dla dzieci idealnie sprawdzą podczas pierwszych muzycznych kroków naszej pociechy. To wierne kopie profesjonalnych instrumentów, które oswajają dziecko z ich budową i zasadą działania. Instrumenty dla dzieci są oczywiście lekkie i ergonomiczne. Małe gitary czy instrumenty perkusyjne dla dzieci świetnie wpływają na rozwój psychofizyczny maluszka. W Lidlu dostępna jest szeroka gama zarówno zabawek muzycznych dla dzieci, jak i pierwszych drewnianych instrumentów dla najmłodszych. W parze z rozbudowanym asortymentem i możliwością swobodnego wyboru, zawsze idzie atrakcyjna cena i najwyższa jakość wykonania."