Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

TRONIC®

Zapas prądu do Twoich urządzeń cyfrowych - kupuj teraz baterie, akumulatory i ładowarki TRONIC® w atrakcyjnych cenach!

TRONIC®

Pełne naładowanie baterii i akcesoriów - jakość z TRONIC®

Text And Image Section

Nasze codzienne życie jest coraz bardziej bezprzewodowe, cyfrowe i zasilane bateriami i akumulatorami. Jak dobrze jest mieć zawsze w domu zapas prądu. TRONIC® oferuje trwałe akumulatory w przystępnej cenie, które szybko i z dużą wydajnością zasilą Twoje urządzenia i gadżety w prąd. Potrzebujesz doładowania? TRONIC® oferuje również najnowsze techniki ładowania od kabla do ładowania, przez powerbank, aż po ładowanie indukcyjne za pomocą technologii Qi. Bądź zawsze gotowy do działania i zawsze żyj ze 100-procentowym poziomem naładowania baterii - TRONIC® to Twoja marka niezawodnego zasilania.

  1. Żywotność

    Chcesz kupić baterie i akumulatorki na zapas? Z TRONIC® nie ma problemu! Ogniwa zasilające przekonują niezawodną ochroną przed samorozładowaniem i oferują Państwu wiele cykli ładowania z pełną mocą.

  2. Wydajność

    Więcej amperów, większa pojemność, dłuższy czas pracy - to niesamowite, co może zdziałać akumulator lub akumulator. TRONIC® stawia na akumulatory, baterie i powerbanki, które zapewniają dużą wydajność w niskiej cenie.

  3. Najnowsze technologie

    Od ładowania indukcyjnego po najnowsze typy połączeń i funkcje szybkiego ładowania - Dzięki akcesoriom TRONIC® jesteś na bieżąco z najnowszą technologią. Przyszłość w sferze zasilania rozpoczęła się już bowiem dawno temu.

AKCESORIA TECHNICZNE - Ładowanie może być tak proste

Text And Image Section

Cierpliwość jest cnotą - ale nie podczas ładowania! Smartfony, urządzenia zasilane bateriami i technologie zasilane bateriami powinny być zawsze gotowe do użycia, kiedy ich potrzebujesz. Akcesoria techniczne TRONIC® od ładowarek po powerbanki sprostają temu wyzwaniu zawsze i są dziecinnie proste w obsłudze.


Czy wiesz, że...

Nie wszystkie baterie są takie same i nie wszystkie akumulatory są takie same. Różne mieszanki metali w ogniwach zasilających mają swoje zalety i wady, o których należy wiedzieć. Dzięki odpowiedniemu doborowi baterii wykorzystujesz bowiem w pełni możliwości swoich urządzeń.