Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
         Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

         ERNESTO®

         Gotowanie i pieczenie to prawdziwa przyjemność: najlepsze przybory kuchenne i praktyczne akcesoria kuchenne w atrakcyjnej cenie!

         Sprawdź asortyment ERNESTO®
         ERNESTO®

         Jakość ERNESTO®

         Text And Image Section

         Naczynia i sztućce do muesli o poranku, kubek termiczny i pojemniki do przechowywania żywności w podróży czy maszynka do makaronu do przygotowania domowego spaghetti wieczorem - w kuchni i w gospodarstwie domowym dobry sprzęt jest na wagę złota. Przybory kuchenne, zarówno te małe jak i duże, ułatwiają nam codzienne obowiązki i trudno wyobrazić sobie bez nich życie.


         Od desek do krojenia i garnków do gotowania po młynki do soli i pieprzu w praktycznych zestawach - ERNESTO® oferuje szeroki wybór przyborów do niemal każdego zastosowania z wysokiej jakości akcesoriami w atrakcyjnych wzorach i z różnych materiałów.

         1. Wysoka jakość

          Wiele przyborów kuchennych jest używanych codziennie i musi sprostać najróżniejszym wyzwaniom. W ERNESTO® stawiamy na bezwarunkową jakość, niezależnie od tego, czy chodzi o obróbkę materiału, czy też o obsługę.

         2. Najnowsze technologie

          Najnowsze innowacje produktowe pozwalają na sprytne rozszerzenie sprawdzonych funkcji, dzięki czemu czynności kuchenne, takie jak krojenie, tarcie, tłuczenie, wyciskanie i inne staną się dziecinnie proste.

         3. Trwałość

          Od wysokich przez niskie temperatury, po niezliczone przebiegi w zmywarce - przybory kuchenne powinny być bardzo wytrzymałe. ERNESTO® przekonuje wysokiej jakości akcesoriami kuchennymi, które sprawiają radość przez długi czas.

         MAŁE URZĄDZENIA KUCHENNE - Praktyczne wsparcie

         Text And Image Section

         Małe i kompaktowe urządzenia kuchenne, takie jak waga kuchenna, czajnik czy wielofunkcyjna krajalnica, ułatwiają nam przygotowanie pysznych potraw. Praktyczne przybory pozwalają szybko i sprawnie wykonać podstawowe czynności - pozostawiając więcej czasu na wykończenie potrawy. W asortymencie firmy ERNESTO® znajduje się szeroki wybór urządzeń kuchennych.


         Czy wiesz, że...

         Niektóre materiały nadają się do zmywarki, a innych nie można w niej myć. Dlatego, aby móc cieszyć się urządzeniami przez długi czas, należy zawsze zapoznać się z instrukcją obsługi i stosować do wszystkich zaleceń.

         GOTOWANIE I PIECZENIE – Zawsze kończy się sukcesem

         Text And Image Section

         Doskonałe wyposażenie sprawia, że gotowanie i pieczenie staje się przyjemniejsze, ponieważ wiele z czasochłonnych czynności staje się łatwiejszych i szybszych do wykonania. Dzięki praktycznym przyborom ERNESTO® przeznaczonym specjalnie do gotowania i pieczenia nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować kolejny wieczór pizzy z przyjaciółmi lub upiec pyszny tort urodzinowy.

         NACZYNIA I SZTUĆCE – Stoliczku, nakryj się!

         Text And Image Section

         Od przytulnego śniadania z bliskimi po uroczysty stół przy kolacji - w asortymencie ERNESTO®, jeśli chodzi o zastawę stołową i sztućce, znajdziesz wiele różnorodnych produktów. Odkryj wspaniałe zestawy codziennej zastawy stołowej, a także ceramiczną i porcelanową zastawę na specjalne okazje oraz wiele innych przedmiotów w najróżniejszych stylach, kolorach i kształtach.

         AKCESORIA KUCHENNE - Idealnie zorganizowane

         Text And Image Section

         Nie ma to jak praktyczne akcesoria, które ułatwiają taką czy inną czynność podczas gotowania i pieczenia. Niezależnie od tego, czy kuchnia jest mała, czy duża, ważne jest również, aby wszystkie produkty miały swoje miejsce i można je było szybko znaleźć. ERNESTO® oferuje więc nie tylko szereg przyborów kuchennych, ale także wiele akcesoriów kuchennych i organizerów do przechowywania i chowania.


         Czy wiesz, że...

         Niezliczona ilość produktów spożywczych może być bez obaw przechowywana w warunkach chłodniczych, ważne jest tylko, aby znać termin przydatności produktów w tych warunkach i nie przekraczać go.