Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

ERNESTO®

Gotowanie i pieczenie to prawdziwa przyjemność: najlepsze przybory kuchenne i praktyczne akcesoria kuchenne w atrakcyjnej cenie!

ERNESTO®

Jakość ERNESTO®

Text And Image Section

Naczynia i sztućce do muesli o poranku, kubek termiczny i pojemniki do przechowywania żywności w podróży czy maszynka do makaronu do przygotowania domowego spaghetti wieczorem - w kuchni i w gospodarstwie domowym dobry sprzęt jest na wagę złota. Przybory kuchenne, zarówno te małe jak i duże, ułatwiają nam codzienne obowiązki i trudno wyobrazić sobie bez nich życie.


Od desek do krojenia i garnków do gotowania po młynki do soli i pieprzu w praktycznych zestawach - ERNESTO® oferuje szeroki wybór przyborów do niemal każdego zastosowania z wysokiej jakości akcesoriami w atrakcyjnych wzorach i z różnych materiałów.

  1. Wysoka jakość

    Wiele przyborów kuchennych jest używanych codziennie i musi sprostać najróżniejszym wyzwaniom. W ERNESTO® stawiamy na bezwarunkową jakość, niezależnie od tego, czy chodzi o obróbkę materiału, czy też o obsługę.

  2. Najnowsze technologie

    Najnowsze innowacje produktowe pozwalają na sprytne rozszerzenie sprawdzonych funkcji, dzięki czemu czynności kuchenne, takie jak krojenie, tarcie, tłuczenie, wyciskanie i inne staną się dziecinnie proste.

  3. Trwałość

    Od wysokich przez niskie temperatury, po niezliczone przebiegi w zmywarce - przybory kuchenne powinny być bardzo wytrzymałe. ERNESTO® przekonuje wysokiej jakości akcesoriami kuchennymi, które sprawiają radość przez długi czas.

MAŁE URZĄDZENIA KUCHENNE - Praktyczne wsparcie

Text And Image Section

Małe i kompaktowe urządzenia kuchenne, takie jak waga kuchenna, czajnik czy wielofunkcyjna krajalnica, ułatwiają nam przygotowanie pysznych potraw. Praktyczne przybory pozwalają szybko i sprawnie wykonać podstawowe czynności - pozostawiając więcej czasu na wykończenie potrawy. W asortymencie firmy ERNESTO® znajduje się szeroki wybór urządzeń kuchennych.


Czy wiesz, że...

Niektóre materiały nadają się do zmywarki, a innych nie można w niej myć. Dlatego, aby móc cieszyć się urządzeniami przez długi czas, należy zawsze zapoznać się z instrukcją obsługi i stosować do wszystkich zaleceń.

GOTOWANIE I PIECZENIE – Zawsze kończy się sukcesem

Text And Image Section

Doskonałe wyposażenie sprawia, że gotowanie i pieczenie staje się przyjemniejsze, ponieważ wiele z czasochłonnych czynności staje się łatwiejszych i szybszych do wykonania. Dzięki praktycznym przyborom ERNESTO® przeznaczonym specjalnie do gotowania i pieczenia nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować kolejny wieczór pizzy z przyjaciółmi lub upiec pyszny tort urodzinowy.

NACZYNIA I SZTUĆCE – Stoliczku, nakryj się!

Text And Image Section

Od przytulnego śniadania z bliskimi po uroczysty stół przy kolacji - w asortymencie ERNESTO®, jeśli chodzi o zastawę stołową i sztućce, znajdziesz wiele różnorodnych produktów. Odkryj wspaniałe zestawy codziennej zastawy stołowej, a także ceramiczną i porcelanową zastawę na specjalne okazje oraz wiele innych przedmiotów w najróżniejszych stylach, kolorach i kształtach.

AKCESORIA KUCHENNE - Idealnie zorganizowane

Text And Image Section

Nie ma to jak praktyczne akcesoria, które ułatwiają taką czy inną czynność podczas gotowania i pieczenia. Niezależnie od tego, czy kuchnia jest mała, czy duża, ważne jest również, aby wszystkie produkty miały swoje miejsce i można je było szybko znaleźć. ERNESTO® oferuje więc nie tylko szereg przyborów kuchennych, ale także wiele akcesoriów kuchennych i organizerów do przechowywania i chowania.


Czy wiesz, że...

Niezliczona ilość produktów spożywczych może być bez obaw przechowywana w warunkach chłodniczych, ważne jest tylko, aby znać termin przydatności produktów w tych warunkach i nie przekraczać go.