Więcej na radość z życia!

Więcej na radość z życia!

Czy nie uważacie, że w reklamach za dużo jest celebrytów, idealnych ciał i ludzi, których uszczęśliwia jedzenie jogurtu? Jeśli tak, to macie rację! Już czas opowiedzieć o Monice, Marcinie, Elwirze, Mateuszu i innych spośród milionów zwykłych ludzi, którzy chcą za dobre rzeczy płacić mniej i mieć więcej na to co ich naprawdę cieszy!

Poznaj nasze produkty:

Czekolady FIN CARRE

Czekolady FIN CARRE

W Lidlu stawiamy na wysoką jakość, ale także na atrakcyjną cenę naszych produktów. Ważne jest dla nas to, by każdy miał więcej na radość z życia! Właśnie dlatego oferujemy popularne wyroby od sprawdzonych dostawców w najlepszych cenach. A już od poniedziałku w naszej ofercie znajdziesz między innymi różne rodzaje czekolady marki Fin Carre 3 w cenie 2. Zapraszamy!

Piwa PERLENBACHER

Piwa PERLENBACHER

Cenisz sobie bogaty wybór i wysoką jakość produktów? Już teraz w Lidlu znajdziesz swoje ulubione piwa, między innymi PERLENBACHER PILS o tradycyjnej recepturze w supercenie. Takiej okazji nie można przegapić! Zapraszamy!

Śmietana PILOS

Śmietana PILOS

Szukasz produktów o dobrym składzie i niskiej cenie? Nie wyobrażasz sobie tradycyjnej pomidorowej zupy bez gęstej śmietany? Już od wtorku w Lidlu znajdziesz śmietanę 18% Pilos, w której skład wchodzą tylko dwa składniki, a do tego jest w doskonałej cenie. Zapraszamy!

Kawa ziarnista BELLAROM

Kawa ziarnista BELLAROM

W Lidlu stawiamy na wysoką jakość, ale także na atrakcyjną cenę naszych produktów. Ważne jest dla nas to, by każdy miał więcej na radość z życia! Właśnie dlatego już teraz w naszej ofercie znajdziesz aromatyczną kawę ziarnistą BELLAROM Espresso lub Crema w najlepszych cenach!

Chipsy SNACK DAY

Chipsy SNACK DAY

Szukasz idealnej przekąski na wieczór filmowy? Zawsze zwracasz uwagę na składy produktów? W Lidlu stawiamy na wysoką jakość, ale także na atrakcyjną cenę. Dlatego jeśli chcesz kupować to, co dobre i przy tym oszczędzać, skorzystaj z naszej oferty, w której znajdziesz między innymi chipsy paprykowe SNACK DAY o obniżonej zawartości soli! Przyjdź do Lidla i miej więcej na radość z życia!

Orzechy nerkowca ALESTO

Orzechy nerkowca ALESTO

W Lidlu stawiamy na wysoką jakość, ale także na atrakcyjną cenę naszych produktów. Ważne jest dla nas to, by każdy miał więcej na radość z życia! Właśnie dlatego oferujemy popularne wyroby od sprawdzonych dostawców w najlepszych cenach. Zapraszamy!

Sok pomarańczowy 100% SOLEVITA

Sok pomarańczowy 100% SOLEVITA

W Lidlu stawiamy na wysoką jakość, ale także na atrakcyjną cenę naszych produktów. Dlatego jeśli chcesz kupować to, co dobre i przy tym oszczędzać, już teraz skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty, w której znajdziesz między innymi sok pomarańczowy 100% marki SOLEVITA! Przyjdź do Lidla i miej więcej na radość z życia!

Tydzień Francuski

Tydzień Francuski

Uwielbiasz smaki kojarzone z Francją? Nie wyobrażasz sobie kuchni bez francuskich produktów? Już teraz wpadnij do Lidla i zobacz, co specjalnego przygotowaliśmy w tym tygodniu! W asortymencie znajdziesz między innymi szeroką ofertę oryginalnych serów, croissanty maślane oraz mus z fig w supercenach. Takiej okazji nie można przegapić!

Tydzień Grecki

Tydzień Grecki

Uwielbiasz kuchnię grecką i szukasz najlepszych, śródziemnomorskich produktów? W Lidlu stawiamy na wysoką jakość, ale także na atrakcyjną cenę. Dlatego jeśli chcesz kupować to, co dobre i przy tym oszczędzać, już teraz skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty, w której znajdziesz między innymi ser feta marki Eridanous oraz zielone oliwki bez pestek w supercenach! Przyjdź do Lidla i miej więcej na radość z życia!

Wege w Lidlu

Wege w Lidlu

Szukasz produktów wegańskich i wegetariańskich? W Lidlu stawiamy na wysoką jakość, ale także na atrakcyjną cenę. Dlatego jeśli chcesz kupować to, co dobre i przy tym oszczędzać, już teraz skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty, w której znajdziesz między innymi lody wegańskie Vemondo, różne rodzaje tofu oraz mnóstwo produktów bez glutenu i bez laktozy w supercenach!

Oferta produktów BIO

Oferta produktów BIO

Przykładasz dużą uwagę do tego co i jak jesz? Zawsze stawiasz na wysoką jakość, ale także na atrakcyjną cenę produktów? Już teraz wpadnij do Lidla i skorzystaj z oferty tygodnia BIO, w której znajdziesz między innymi różne rodzaje jogurtu pitnego Milbona BIO dla dzieci oraz soki warzywne Solevita! Przyjdź do Lidla i miej więcej na radość z życia!

Napój gazowany FREEWAY Cola

Napój gazowany FREEWAY Cola

W Lidlu stawiamy na wysoką jakość, ale także na atrakcyjną cenę naszych produktów. Dlatego jeśli chcesz kupować to, co dobre i przy tym oszczędzać, już teraz skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty, w której znajdziesz między innymi napój gazowany FREEWAY Cola! Przyjdź do Lidla i miej więcej na radość z życia!

Lody Premium GELATELLI

Lody Premium GELATELLI

W Lidlu stawiamy na wysoką jakość, ale także na atrakcyjną cenę naszych produktów. Dlatego jeśli chcesz kupować to, co dobre i przy tym oszczędzać, już teraz skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty, w której znajdziesz między innymi wyśmienite lody Premium Galatelli w wielu smakach do wyboru! Przyjdź do Lidla i miej więcej na radość z życia!

Pieluszki LUPILU premium comfort

Pieluszki LUPILU premium comfort

W Lidlu stawiamy na rodzinę. Chcemy, żeby produkty najlepszej jakości były jak najtańsze. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Twoje i Twoich najbliższych, nawet tych najmłodszych, dlatego w naszej ofercie znajdziesz pieluszki junior, maxi lub midi premium comfort marki Lupilu z pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka w supercenach. Takiej okazji nie można przegapić!

Włoskie przysmaki ITALIAMO

Włoskie przysmaki ITALIAMO

Uwielbiasz włoskie jedzenie, jednak na co dzień nie możesz znaleźć oryginalnych produktów z tego kraju? Chcesz tak jak Simona i Marco smakami przywołać wspomnienia o słonecznej Italii? Już teraz wpadnij do Lidla i skorzystaj z oferty tygodnia włoskiego! Przygotowaliśmy między innymi różne rodzaje lodów Gelatelli oraz parmezan Italiamo w supercenach. Takiej okazji nie można przegapić!

Mus owocowy BIO i danie BIO marki LUPILU

Mus owocowy BIO i danie BIO marki LUPILU

LUPILU to marka stworzona z myślą o najmłodszych. Wiemy jak ważne jest, aby zapewnić dziecku wartościowe posiłki każdego dnia, dlatego stworzyliśmy produkty, które wspierają jego rozwój już po 4. miesiącu życia. W naszej ofercie znajdziesz między innymi musy owocowe BIO oraz dania BIO w najlepszych cenach.

Jogurt naturalny PILOS z polskiego mleka

Jogurt naturalny PILOS z polskiego mleka

W Lidlu stawiamy na wysoką jakość, ale także na atrakcyjną cenę naszych produktów. Ważne jest dla nas to, by każdy miał więcej na radość z życia! Właśnie dlatego oferujemy wyroby mleczne dostarczane przez sprawdzonych producentów w najlepszych cenach.

Kiełbasa śląska z szynką PIKOK

Kiełbasa śląska z szynką PIKOK

W Lidlu stawiamy na wysoką jakość, ale także na atrakcyjną cenę naszych produktów. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami, PIKOK oferuje szeroki wachlarz mięsnych specjałów. A już teraz w naszej ofercie znajdziesz między innymi doskonałą kiełbasę śląską z szynką marki PIKOK.

Orzechy włoskie ALESTO

Orzechy włoskie ALESTO

Szukasz pomysłu na smaczną i zdrową przekąskę? Prowadzisz aktywny tryb życia i zwracasz szczególną uwagę na to, co jesz? W Lidlu stawiamy na wysoką jakość produktów, ale także na ich atrakcyjną cenę. Dlatego jeśli chcesz kupować to, co dobre i przy tym oszczędzać, skorzystaj z naszej oferty, w której znajdziesz między innymi pysznie chrupiące orzechy włoskie ALESTO w supercenie.

Ekologiczne środki czyszczące PURE HOME by W5

Ekologiczne środki czyszczące PURE HOME by W5

Zawsze starasz się wybierać produkty przyjazne dla środowiska? Przykładasz dużą wagę do wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny? Wybierz tak jak Łukasz i postaw na środki czyszczące Pure Home by W5!

Tuszka kurczaka biesiadnego marki Rzeźnik

Tuszka kurczaka biesiadnego marki Rzeźnik

Szukasz produktów najwyższej jakości w najlepszych cenach? Chcesz zyskać więcej na radość z życia? W Lidlu znajdziesz między innymi kurczaka z chowu bez antybiotyków, karmionego paszami bez GMO w supercenach. Takiej okazji nie można przegapić!