Alesto - logotyp

Alesto

Alesto oferuje smaczne przekąski w postaci chrupiących orzechów i suszonych owoców. Asortyment Alesto liczy szeroką gamę orzechów – od nerkowców, pistacji kalifornijskich, przez orzechy pekan, ziemne, po orzechy włoskie. Ponadto w ofercie znajdują się również suszone owoce, m.in. daktyle, figi czy żurawina.

Argus - logotyp

Argus

Piwa Argus to połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia na arenie międzynarodowej. Szeroki wybór z pewnością zadowoli każdego smakosza.

Chrupiące z pieca - logotyp

Chrupiące z pieca

Oferowane przez nas pieczywa są wypiekane na miejscu, dzięki czemu są one wyjątkowo chrupkie i smaczne. Ponadto wszystkie chleby nie zawierają konserwantów. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy klient znajdzie swoje ulubione pieczywo, niezależnie od pory dnia.

Cien food for skin - logotyp

Cien Food for Skin

To nowa linia kosmetyków wegańskich marki Cien. Kosmetyki te nie zawierają produktów pochodzenia zwierzęcego, nie były testowane na zwierzętach, a jednocześnie co najmniej 90% ich składu to składniki naturalne. W produktach CIEN FOOD FOR SKIN łączymy kuchenne inspiracje i składniki bogate w witaminy, minerały i antyoksydanty, ponieważ Twoja skóra zasługuje na przyjemną i naturalną pielęgnację.

Fin Carre - logotyp

Fin Carré

W asortymencie marki Fin Carré znajdują się m.in. czekolada mleczna, deserowa, biała oraz czekolady mleczne z dodatkami (z całymi orzechami laskowymi, z migdałami, bakaliami, chrupkami zbożowymi). Niedawno do grupy Fin Carré dołączyły czekolada deserowa i biała z całymi orzechami laskowymi. Czekolady Fin Carré są delikatne i rozpływają się w ustach.

Kuchnia Lidla PL - logotyp

KUCHNIA LIDLA.PL

Kuchnia Lidla.pl posiada charakterystyczną jednorodną linię opakowań różnorodnego asortymentu. Produkty tej marki mają szerokie zastosowanie i urozmaicą niejedno danie.