LUPILU Pieluchy Soft & Dry - Właściwości

OFERTA PIELUSZEK SOFT & DRY

Pieluchy SOFT & DRY mają niezwykłą chłonność, zapewniając dziecku suchość aż do 12 godzin, a dzięki przewiewnym kanalikom maluszkom jest w nich zawsze sucho i komfortowo.

Pieluchy SOFT & DRY wchłaniają wilgoć dwa razy szybciej dla jeszcze większej skuteczności działania. Rodzice mogą im zaufać, bo zostały przetestowane dermatologicznie, nie krępują ruchów ciekawego świata małego odkrywcy, a ich elastyczne falbanki zapewniają dodatkową ochronę przed przeciekaniem.

ochrona delikatnej skóry dziecka

Lupilu pantsy premium - superchłonne do 12 godzin, wskaźnik wilgotności, łatwe zakładanie

jakość i bezpieczeństwo

Jako rodzic chcesz mieć pewność, że pieluszki Twojego dziecka są naprawdę bezpieczne. Lupilu to jakość, na której możesz polegać! Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka oraz testy dermatologiczne, jakim poddajemy nasze jednorazowe pieluszki, to gwarancja bezpiecznego wyboru.

jakie składniki zawierają pieluszki soft & dry?

Lupilu SOFT & DRY to także troska o bezpieczny i dokładnie przebadany skład pieluszek. Surowce wykorzystywane do ich produkcji są odpowiednie dla delikatnej skóry dziecka, a same pieluszki poddawane są testom dermatologicznym.

Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, aby maluszek mógł być aktywny w dzień, podczas zabawy i spokojnie przespał całą noc. A jego rodzic ma pewność, że wybiera dla niego to, co najlepsze!

W składzie pieluszek Lupilu SOFT & DRY znajdują się takie surowce, jak: superabsorbent, celuloza, polipropylen, polietylen i przędza elastomerowa.

SUPERABSORBENT
Pokaż zawartość
Ukryj zawartość

Substancja odpowiedzialna za wchłanianie wilgoci i zatrzymywanie jej wewnątrz pieluszki. Charakteryzuje się możliwością zaabsorbowania i zatrzymania bardzo dużych ilości płynu. Po kontakcie z cieczą zamienia się w żel. Między innymi dzięki jego obecności w składzie, pieluszki Lupilu charakteryzują się tak dobrą chłonnością. Superabsorbenty są powszechnie wykorzystywane do produkcji jednorazowych środków higieny osobistej.

CELULOZA
Pokaż zawartość
Ukryj zawartość

Razem z hydrożelem wchodzi w skład wkładu chłonnego. To miękkie i delikatne włókno drzewne, charakteryzujące się doskonałą chłonnością. Odpowiada za absorbowanie wilgoci i zatrzymywanie jej wewnątrz pieluszki.

POLIPROPYLEN I POLIETYLEN
Pokaż zawartość
Ukryj zawartość

Miękki, ale wytrzymały materiał włókninowy, z którego zbudowana jest pieluszka. Znajduje się zarówno w warstwie, która przylega bezpośrednio do skóry maluszka, jak i w warstwie zewnętrznej oraz falbankach bocznych. Dzięki niemu pieluszki Lupilu PREMIUM zachowują swoje właściwości i nie niszczą się, nawet przy najbardziej energicznej zabawie.

PRZĘDZA ELASTOMEROWA
Pokaż zawartość
Ukryj zawartość

Kiedy Twój maluszek odkrywa świat potrzebuje pieluszek, które podążą za jego ciekawością i będą ułatwieniem codziennej zabawy! Przędza elastomerowa to elastyczne nitki umieszczone w kroczu i bocznych falbankach pieluszek Lupilu. Dzięki ich elastyczności ruchy dziecka nie są krępowane. To także niezawodna ochrona przed wyciekiem w obszarze pachwin.

ochrona środowiska

Twoje dziecko to cały Twój świat: chcesz je chronić i otaczać jak najlepszą opieką. Takiej samej troski i zaangażowania wymaga nasz wspólny świat, który potrzebuje odpowiedzialnych decyzji opartych na ekologicznych rozwiązaniach. By nasze dzieci mogły cieszyć się w przyszłości środowiskiem naturalnym w jego najpiękniejszej formie, już dziś dostarczamy rozwiązań, dzięki którym wspólnie możemy dbać o planetę.

Ochrona środowiska

PRODUKT POCHODZI Z FABRYK, KTÓRE WYKORZYSTUJĄ ENERGIĘ ZE ŹRÓDEŁ ODNAWIALNYCH.

OPAKOWANIE NADAJE SIĘ W 100% DO RECYKLINGU. RAZEM DBAMY O ŚRODOWISKO, PRZYCZYNIAJĄC SIĘ DO WYKORZYSTANIA SUROWCÓW WTÓRNYCH.

CELULOZA UŻYTA W PIELUSZKACH I PANTSACH LUPILU POSIADA CERTYFIKAT FSC. MASZ WIĘC PEWNOŚĆ, ŻE DZIAŁASZ W TROSCE O ZRÓNOWAŻONĄ GOSPODARKĘ LEŚNĄ.