LUPILU Pantsy PREMIUM - Właściwości

OFERTA PANTS PREMIUM

Więcej swobody dla maluszka i wygody dla rodzica w wyjątkowej jakości od Lupilu! Pantsy Lupilu PREMIUM wspierają aktywnego malucha w codziennych zabawach i aktywnościach, dbając o to, by jego skóra pozostała sucha i zdrowa aż do 12 godzin. Dzięki wyjątkowej chłonności pieluchomajtek Lupilu wyposażonych we wskaźnik wilgotności i 3 innowacyjne technologie, dziecko może śmiało odkrywać świat.

Pantsy Lupilu PREMIUM łatwo się zakłada, szybko zdejmuje, a ich używanie przygotowuje maluszka do korzystania z nocnika. Pantsy Lupilu PREMIUM dostępne są w trzech rozmiarach: maxi (4), junior (5) i extra large (6). Opakowania o standardowej wielkości znajdziesz w sklepach stacjonarnych Lidl, a powiększone opakowania Jumbo Bag w sklepie online.

ochrona delikatnej skóry dziecka

Lupilu pantsy premium - superchłonne do 12 godzin, wskaźnik wilgotności, łatwe zakładanie
3 innowacyjne technologie: Long-lasting absorption, air tubes, fast dry

jakość i bezpieczeństwo

Jako rodzic chcesz mieć pewność, że pieluchomajtki Twojego dziecka są naprawdę bezpieczne. Lupilu to jakość, na której możesz polegać! Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka oraz testy dermatologiczne, jakim poddajemy nasze jednorazowe pantsy, to gwarancja bezpiecznego wyboru.

jakie składniki zawierają pants premium?

Pantsy Lupilu PREMIUM zapewniają aktywnemu maluchowi nie tylko maksymalną wygodę podczas zabaw, ale i bezpieczeństwo użytkowania. Dokładnie przebadany skład pieluchomajtek to dla rodzica pewność najlepszego wyboru. Surowce, z których powstają pantsy Lupilu PREMIUM nie stanowią zagrożenia dla delikatnej skóry dziecka, a testy dermatologiczne, którym poddawane są pieluchomajtki, stanowią dodatkowe zapewnienie ich bezpieczeństwa i jakości.

Dzięki bezpiecznemu składowi panstów Lupilu PREMIUM nic nie zakłóca aktywności malucha w ciągu dnia, a noce przesypiane w pieluchomajtkach są suche i spokojne – nawet jeśli dziecko lubi się wiercić.

W składzie pantsów Lupilu PREMIUM znajdują się takie surowce, jak: superabsorbent, celuloza, polipropylen, polietylen i przędza elastomerowa.

SUPERABSORBENT
Pokaż zawartość
Ukryj zawartość

Substancja odpowiedzialna za wchłanianie wilgoci i zatrzymywanie jej wewnątrz pieluszki. Charakteryzuje się możliwością zaabsorbowania i zatrzymania bardzo dużych ilości płynu. Po kontakcie z cieczą zamienia się w żel. Między innymi dzięki jego obecności w składzie, pieluszki Lupilu charakteryzują się tak dobrą chłonnością. Superabsorbenty są powszechnie wykorzystywane do produkcji jednorazowych środków higieny osobistej.

CELULOZA
Pokaż zawartość
Ukryj zawartość

Razem z hydrożelem wchodzi w skład wkładu chłonnego. To miękkie i delikatne włókno drzewne, charakteryzujące się doskonałą chłonnością. Odpowiada za absorbowanie wilgoci i zatrzymywanie jej wewnątrz pieluszki.

POLIPROPYLEN I POLIETYLEN
Pokaż zawartość
Ukryj zawartość

Miękki, ale wytrzymały materiał włókninowy, z którego zbudowana jest pieluszka. Znajduje się zarówno w warstwie, która przylega bezpośrednio do skóry maluszka, jak i w warstwie zewnętrznej oraz falbankach bocznych. Dzięki niemu pieluszki Lupilu PREMIUM zachowują swoje właściwości i nie niszczą się, nawet przy najbardziej energicznej zabawie.

PRZĘDZA ELASTOMEROWA
Pokaż zawartość
Ukryj zawartość

Kiedy Twój maluszek odkrywa świat potrzebuje pieluszek, które podążą za jego ciekawością i będą ułatwieniem codziennej zabawy! Przędza elastomerowa to elastyczne nitki umieszczone w kroczu i bocznych falbankach pieluszek Lupilu. Dzięki ich elastyczności ruchy dziecka nie są krępowane. To także niezawodna ochrona przed wyciekiem w obszarze pachwin.

ochrona środowiska

Ochrona środowiska

PRODUKT POCHODZI Z FABRYK, KTÓRE WYKORZYSTUJĄ ENERGIĘ ZE ŹRÓDEŁ ODNAWIALNYCH.

OPAKOWANIE NADAJE SIĘ W 100% DO RECYKLINGU. RAZEM DBAMY O ŚRODOWISKO, PRZYCZYNIAJĄC SIĘ DO WYKORZYSTANIA SUROWCÓW WTÓRNYCH.

CELULOZA UŻYTA W PIELUSZKACH I PANTSACH LUPILU POSIADA CERTYFIKAT FSC. MASZ WIĘC PEWNOŚĆ, ŻE DZIAŁASZ W TROSCE O ZRÓNOWAŻONĄ GOSPODARKĘ LEŚNĄ.